HET KADASTER IN NEDERLAND Hoofd van de Directie Kadaster en Hypotheken van het Ministerie van Financiën: 319 's-Gravenhage, Parkstraat 2 Mr. Ir. S. M. Meelker Ingenieur-Verificateur van het kadaster: Amsterdam, Droogbak la W. Joosten (belast met de waarnemi Arnhem, Nieuwstraat 2 G. D. Wolters 's-Gravenhage, Buitenhof 37 W. Joosten Groningen, Hofstede de Grootkade 12 Ir. F. Schuurman Utrecht, Maliebaan 19 Ir. J. F. Ilsen (hoofd Ruilverk.dienst) Hoofd van bureau van de landmeetkundige dienst: Alkmaar, Nieuwesloot 36 J. R. P. Bakker Almelo, Adastraat 6 Y. Feenstra Amersfoort, Pr. Hendriklaan 5 D. G. Sanders (wnd.) Amsterdam, Droogbak la Ir. M. J. te Nuijl Arnhem, Nieuwstraat 2 Ir. H. Meindersma Assen, Wilhelminastraat 12 J. van Ballegooijen Breda, Delpratsingel 23 M. F. Ferwerda Dordrecht, Visstraat 12 G. Kikkert Eindhoven, Stratumseind 32 A. Daanje 's-Gravenhage, Buitenhof 37 W. J. Hemmes Groningen, Hofstede de Grootkade 12 Ir. J. Wolthuis Haarlem, Nieuwe Gracht 13 T. R. Jonker 's-Hertogenbosch, Wolvenhoek 7 Ir. K. F. Lok Leeuwarden, Gouverneursplein 44 Ir. I. P. Toussainc Leiden, Breestraat 18 W. van Mameren Maastricht, St. Servaasklooster 28 J. H. B. van Beukering Middelburg, St. Pieterstraat 52 T. Ultee Nijmegen, J. de Wittstraat 8a Ir. A. J. Wytema Roermond, Begijnhofstraat 28 K. F. K. Libois Rotterdam, Belastinggebouw, Puntegaalstraat 5 W. Nikkels Tiel, Nieuwe Tielseweg 1 P. J. van Eendenburg Utrecht, Wittevrouwenkade 1 J. A. M. aan den Dijk Winschoten, Bosplein 1 A. J. Pasman Zutphen, Zaadmarkt 91 G. G. G. Kraan Zwolle, Stationsweg 2 Ir. L. J. Ragut

Lustrumboek Snellius | 1960 | | pagina 328