- 18 - 95. Dossier betreffende de verheffing van C.R.T .Kraijenhoff in de adel stand, 1815. Ir.A.baron Kraijenhoff 96. Proeve van een ontwerp tot sluiting van de rivier de Neder-Rhijn en Leek en het storten van derzelver water op den IJssel, door den Luitenant Generaal Baron C.R.T .Krayenhoff, Nijmegen, 1821. Ir.A.baron Kraijenhoff 97. Levensbizonderheden van den luitenant-generaal Baron C.R.T. Kraijenhoff, door hem zeiven in schrift gesteld en op zijn verlangen in het licht gegeven door Mr.H.W.Tijdeman. Ir.A.baron Kraijenhoff 98. Instructie voor de geographische Ingenieurs van het Depot-Gene raal van Oorlog, opgesteld door C .R .T .Kraijenhoff Top. Dienst 99- "Tables portatives de logarithmespar Fr.Callet Ir.A.baron Kraijenhoff 100. Chronometer, gebruikt door C .R.T .Kraijenhoff. IrA. baron Kraijenhoff 101. "Carte de l'Azequia Imperial ou Canal dans les Royaumes de Na varre et Arragon", door C.J.Kraijenhoff in 1769 -1770. Ir.A.baron Kraijenhoff 102. Handschrift: "Vyf kaarten (van het) gedeelte der Majory van 's-Bosch Ir.A.baron Kraijenhoff 103. Zilveren troffel door C .R.T .Kraijenhoff gebruikt bij het leggen van de eerste steen voor de vestingwerken te Charleroi. Ir.A.baron Kraijenhoff 104. Passerdoosgebruikt door C.R.T.Kraijenhoff Ir.A.baron Kraijenhoff 105. Choro-Topographische Kaart der Noordelijke Provinciën van het Koninkrijk der Nederlanden, uitgevoerd aan het Topographisch Bureau van dezen Staat, volgens het ontwerp.de Geodesische en Astronomische waarnemingen van de Luitenant-Generaal Baron Kraijenhoff, Kommandeur etc.; in 9 bladen, gedrukt op linnen, blad 3 (Zeeland), 1829. afm. 88x101 cm. Ir.A.baron Kraijenhoff zie afbeelding 6. 106. Choro-Topographische Kaart der Noordelijke Provinciën, etc. blad 5 (Holland), 1829. afm. 88x101 cm. Ir.A.baron Kraijenhoff

Lustrumboek Snellius | 1960 | | pagina 17