176 literatuur 1. Ir. J. P. A. van den Ban. Ervaringen en inzichten uit de KomgrondengebiedenOverdruk uit het Maandblad „Landbouwvoorlichting" (nov. 1961-mei 1962). 2. Mr. Ir. J. M. C. Witvliet. Maatschappijwetenschappen voor de geodetisch ingenieur, blz. 74 van het Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde van april 1964. 3. Agrarische reconstructie van de oostelijke Langstraat en Bovenland van Heusden. (Ruil verkaveling Heusden-Vlijmen). Uitgegeven door de Heemkundekring Onsenoort Abdij Mariënkroon, Nieuwkuyk. Met o.a. op blz. 135 de bijdrage Ruilverkaveling en Mens van F. D. G. M. de Leeuw, Hoofd van het Bestuur van het Ministerie van Maatschappelijk Werk. 4. Prof. Dr. E. W. Hofstee. Fundamenteel sociologisch speurwerk in het kader van het land- bouwwetenschappelijk onderzoek. Bulletin nr. 18 van de Afdeling Sociologie en Sociografie van de Landbouwhogeschool te Wageningen (1960). 5. Drs. J. H. W. Lijfering. Het dorp als sociale ruimte. Een inleiding tot de agrarische socio logie. 1964. 6. Dr. K. van Dijk. Wij en de anderen, de mens in zijn kleine wereld, inleiding tot de socio logie. 7. Prof. Dr. E. W. Hofstee. Sociologische aspecten van de landbouwvoorlichting. Bulletin nr. 1 van de Afdeling Sociale en Economische Geografie van de Landbouwhogeschool te Wageningen. (1953). 8. Dr. A. K. Constandse. Boer en Toekomstbeeld, enkele beschouwingen naar aanleiding van een terreinverkenning in de Noordoostpolder. Bulletin nr. 24 van de Afdeling Socio logie en Sociografie van de Landbouwhogeschool te Wageningen 1964. 9. Dr. G. Hendriks. Onderzoek en sociale actie, artikel in Mens en Maatschappij, maart- april 1956. 10. Prof. Dr. A. W. van den Ban. Boeren landbouwvoorlichting. Verslagen Landbouwkundige onderzoekingen nr. 69.3, Wageningen 1963.

Lustrumboek Snellius | 1965 | | pagina 173