1962 198 20 februari Afstuderen van J. C. L. van Velzen, L. Schipper. 28 februari Borrel docenten en eerstejaars. 1 maart Lezing door Ir. J. Visser: ,,Luchtkaartering in Perzië". 7 maart Excursie naar het Metroproject te Rotterdam. 16 maart Lezing door H. R. Massink: „Ervaringen als hoofd van het Centraal Bureau voor de Luchtkaartering in Suriname". 28 maart Excursie naar de Luchtfoto-lnterpretatiedienst op de vlieg basis Deelen. 3 april Excursie naar de ruilverkaveling Heusden-Vlijmen. 11 april Lezing door P. van Drimmelen: „Het ontwerpen van een nieuwe stadswijk". 8 juni Afstuderen van J. F. Entrop. 24 september Kennismaking met de eerstejaars. 19 oktober Ledenvergadering met bestuurswisseling. Het nieuwe bestuur wordt gevormd door: G.Jacobs, voorzitter; W. D. Moens, secretaris; J. Polman, penningmeester. 9 november Symposium over: „De toekomst van de Geodetisch inge nieur". 14 november Afstuderen van: J. W. van den Berg, E. R. Bosman, L. A. Koen, H. J. Meuter, J. V. A. Pollen, G. Vink, J. Th. Weiter, G. C. van Wijnbergen, C. Zeillemaker. 16 november Voetbalwedstrijd tussen ouderejaars en eerstejaars. Uitslag: 22—13. 28 november Bestuur aanwezig bij de inaugurale rede van Prof. Dr. Ir. C. van den Berg. 30 november Officiële viering van de 22e Diës. Excursie naar het „Militair Geografisch Instituut" te Brussel. Receptie en diner in „Princenhage". 31 januari 1963 Lezing door Ir. L. Aardoom: „Het gebruik van aardsatellieten in de Geodesie".

Lustrumboek Snellius | 1965 | | pagina 193