35 7. Prof. Mr. R. Kranenburg, Inleiding in het Nederlandsadministratiefrecht, Haarlem 1955. 8. Prof. Mr. P. J. Oud, Handboek voor het Nederlands gemeenterecht, Deel I (1956), Deel II (1959), Deel III (1963), Zwolle (uitvoerig). 9. Mr. S. J. R. de Monchy, Handboek voor het Nederlandsche provincierecht, Haarlem 194-7 (uitvoerig). 10. Prof. Mr. C. W. van der Pot, Bestuurs- en rechtsinstellingen der Nederlandse provin ciën, Zwolle 1949 (minder uitvoerig). 11. Prof. Mr. R. Kranenburg, Het Nederlands provinciaal recht, Samson, Alphen aan den Rijn 1946 (beknopt). V. WETGEVING 1Nederlandse Staatswetten, Editie Schuurman en Jordens, Tjeenk Willink, Zwolle (iedere wet afzonderlijk uitgegeven, vaak met aantekeningen en enige jurisprudentie). 2. Nederlandsche Wetboeken, uitgegeven door J. A. Fruin, bewerkt door N.J. Bink, Nijhoff, 's-Gravenhage 1959. 3. Nederlandse Wetgeving, Deel A: Staats- en Administratiefrechtelijke Wetten, Deel B: Nederlandse Wetboeken en aanverwante wetten, Deel C: Fiscale Wetten, Nieuw Burgerlijk Wetboek, Studenteneditie, Kluwer, Deventer (losbladige editie). 4. Wetboeken Editie Cremers, bewerkt door Mr. W. A. M. Cremers, Gouda Quint Brouwer en Zoon, Arnhem (met vermelding van de belangrijkste arresten). 5. Bundel Staatswetten, Tjeenk Willink, Zwolle. VI. JURISPRUDENTIE 1. Nederlandse Jurisprudentie (N.J.), met register volgens kaartsysteem, vanaf 1913, Tjeenk Willink, Zwolle (verschijnt iedere week). 2. Administratieve en Rechterlijke Beslissingen (A.B.), met register volgens kaartsysteem, Tjeenk Willink, Zwolle (verschijnt tweemaal per maand). 3. De Pacht, maandblad van de Stichting De Pacht, vanaf 1940, 's-Gravenhage. 4. Gidsen Publiek- en Privaatrecht, onder redactie van Mr. P. de Prez, Noordhoff, Gro ningen Vuga-boekerij, Arnhem (losbladig). 5. Arresten over Burgerlijk Recht, Handelsrecht en Burgerlijk Procesrecht, verzameld door Prof. Mr. H. R. Hoetink e.a., Tjeenk Willink, Haarlem (niet losbladig). 6. De Practijkgids, tijdschrift inzonderheid gewijd aan de jurisprudentie van Kanton gerechten (ook pachtrechtspraak), uitg. Ned. Veren, van Rechtsk. Adviseurs, Leiden.

Lustrumboek Snellius | 1965 | | pagina 34