187 Boon, Hessel Hettema, Henri Aalders, Guus Hart naar het schijnt met genoegen, Cees Geerts en Wim van Kooten. Het laatste bestuur in de periode tussen de twee lustra diende zich op 29 oktober 1969 aan met als aanvoerder Dick Snijders en voor het eerst in de geschiedenis een onderwijsdeskundige in de persoon van Kier Schuringa. Na een kennismakingstoernee, die naar de kamers van Roelofs, De Munck en Kooimans voerde, kon ook dit bestuur zijn taken aanvangen, te weten, het uitgeleide doen van de nieuwbakken ingenieurs (c.q. ingenieuze) Eveline Beneder-Blitz, Eddy Christiaan toen ook maar, André van Kampen, Bert Kolk, Willem Meinema, Arie Start, Jo Vas, Erik Vermaat, die bij verstek tot ingenieur werd veroordeeld, en Gert Zantinge waarbij voor het eerst, schijnt het, een geluidsinstallatie nodig was omdat de muren van de grote collegezaal bolden en laatkomers en overige belangstellenden vanuit de practicumzaal een direct ooggetuigeverslag konden aanhoren. Enkele dagen later bestond het gezelschap 29 jaar, wat aanleiding was om met de bus naar Tilburg te gaan op excursie, wat ontaardde in een ordinair schoolreisje, hetgeen een ieder op prijs stelde. Op de terugtocht werd een boerenkoolmaaltijd verorberd in Princenhage met aan het slot gemeenschappelijk sinterklaasliedjes zingen. Het begin van het kalenderjaar 1970 stond in het teken van de N.L.F.-dag te Delft op 26 januari, waar Snellius op verschillende manieren bij was betrokken, van het bemannen van een literatuur stand tot het consumeren van de nodige pils, uren later, toe. Een van de grote jongens van dit spektakel, Jan Martens, mocht kort daarop met Frank Baank het ingenieurs diploma in ontvangst nemen. Een excursie naar Parijs in de paasvakantie vond bij gebrek aan belangstelling geen doorgang. Wel doorgang vonden weer een aantal huwelijkssluitingen. Henk van der Wal, Lex Polderman, Piet Plantinga, Gert van der Slikke en Gerrit Vriend gingen voor de bijl. Maris, die in 1966 tot lector was benoemd, mocht zich gaan tooien

Lustrumboek Snellius | 1970 | | pagina 188