het verschil minimaal was. Op 12 juni werd het aanmerkelijk rus tiger op de afdeling, omdat we naast Dick van Bokhorst en Jan van Reij ook Arie Houtenbos (met lof) zagen afstuderen. Het bestuur zal zijn scherpe, met humor doorspekte, op- en aanmerkingen tij dens ledenvergaderingen missen In Banholt trachtten Jan van den Berg. Hans van Veen, Roel Nico- lai, Kees van der Graaf en Jaap van der Veen het zomerkamp tot een onvergetelijke gebeurtenis te maken, daarbij gesteund door de resultaten van het Nederlands elftal in Duitsland welke gevolgd werden op een televisie, die regelmatig de geest gaf. Dit natuurlijk tot grote vreugde van de mensen, die zich met andere voor het zo merkamp meer gebruikelijke zaken bezighielden. De voetbaltechnische aftakeling van de studenten manifesteerde zich ook in de gebruikelijke wedstrijd tegen de eerstejaars, die eindigde in een magere 7-5 overwinning. Het legen van het door de eerstejaars aangeboden vat bier bleek men echter nog geenszins verleerd te zijn. In oktober trouwde Cees Hompe met Lidewijde Stolte. Na het afstuderen van Annemarie van IJsseldijk, vroeger bekend onder de naam Ruygers, en Joost Verhoef vertrok een tien tal studenten naar Parijs om daar te bekijken hoe lang één meter nu precies is. De overgeblevenen moesten zich tevreden stellen met een kleinere exkursie naar de kerncentrale van Borssele. Op lö december trad het bestuur af: de macht werd overgenomen door Rob Neleman, Frans de Vroege, Jan Koerselman en Henk Zwaan. Na de nieuwjaarsreceptie van de onderafdeling, we zijn inmiddels in 1975 beland, en de T.H. diësreceptie volgde op 28 januari een lezing door de heer As houwer over enkele facetten van het ge meentelijk landmeetkundig werk in de regio Oost-Veluwe. Begin februari werd er een algemene ledenvergadering gehouden, tijdens welke de samenstelling van de zomerkampkommissie aan de openbaarheid prijs gegeven werd: Ludo Herinckx, Henk Krijnen, Frans de Vroege, John Batter am en Chrit Lemmen moesten het dit jaar gaan maken. Eind februari behaalden Leo Bisselink, Cees Hompe, Johan Kok (met lof), Wim van der Made en Chris Nelis het door hen en vele anderen fel begeerde papiertje, waardoor zij ge rechtigd werden het predikaat Ir. in hun vaandel mee te dragen. Een weerzien met Co van Angelen vond plaats op 14 april, toen de ze uit betere tijden bekende figuur voor zijn oud-kollega!s een le zing hield over zijn werk bij de dienst planning en begroting van de Leidse Universiteit. Op 29 april trokken een aantal leden naar de trouwreceptie van Rudi de Ruyter en Anneke van Santen. Half mei heroverden de studenten de vorig jaar op schandelijke wijze ver loren gegane wisselbeter middels een 5-4 overwinning op het per soneel. 274

Lustrumboek Snellius | 1975 | | pagina 275