41 1. Voordracht gehouden op het Land Use and Built Form Studies Conference. Models, Evaluations and Information Systems for Planners. University of Cambridge 1972. 2. Zie ook Intermediair van 21 juni 1974. 3. Planning en onderzoek op het gebied van de ruimtelijke ordening. Rijks planologische Dienst. Publikatie 1973-4. 4. The relationship between planning and research. Voordracht gehouden op de LUBFS Conference, (zie 1). 5. Zie ook: "Informatiesystemen met vastgoedgegevens" door Dr. ir. M. J. M. Bogaerts. N. G. T. 75 p. 1 e.v. 6. Deze omschrijving is te vinden in het Struktuurplan Informatica (W.O.) van de Sectie Informatica van de Academische Raad. 7. Meer informatie over het probleem gegevensbanken is te vinden in het boek "Gegevensbanken" uit de serie leerboeken informatica onder hoofdredactie van Prof. A. J. van 't Klooster. In technische zin wordt de gegevensbank beschreven in het "April 71 Report" van de CODASYL-Data Base Task Group. Aanbevelenswaard is ook "Database of Databeest" onder redactie van L.E. Groosman. 8. Interimrapport van de Staatscommissie "Bescherming persoonlijke levens sfeer in verband met de persoonsregistratie". 9. Manual on point referencing properties and parcels of land. Department of the Environment, Engeland, 1973. 10. Proceedings of the 4th Symposium Urban Data Management, Madrid 1974. Proceedings of the International Conference on Automation in Cartography. Reston: Virginia, U.S.A., december 1974. 11. Intermediair van 15 september 1972 of bijlage 1 van het rapport van de commissie Grootschalige Basiskaart.

Lustrumboek Snellius | 1975 | | pagina 42