- Landbouw structuur advies T.a.v. het opstellen van het landbouwstructuuradvies dient een globale planvorming plaats te vinden i.v.m. de mogelijke opti male landbouwkundige inrichting van het gebied. Verder moet men knelpunten t.a.v. de ontsluiting en de verka veling signaleren. Vervolgens dienen de wensen geformuleerd te worden t.a.v. de verbetering van de wegen en waterlopen. De mogelijkheid tot boerderijbouw dient tevens gekwantificeerd te worden. Tenslotte is het nodig de mogelijkheden t.o.v. de inrichtingskosten te evalueren. - Schetsontwerp Nadat de vier deeladviezen zijn opgesteld, dienen zij te worden geïntegreerd tot een beperkt aantal schetsontwerpen met een verschillend inrichtingsniveau. Om tot deze integratie te kunnen overgaan zal zichtbaar ge maakt moeten worden wat deze integratie voor gevolgen heeft op de deelbelangen. De informatie die hier voorhanden moet zijn is bedoeld voor een goede voorlichting van het beleidska der (C.C.C.-G.S.-Voorbereidingscommissie). - Voorontwerp Hetdoel van het voorontwerp is om de streek via inspraak te laten reageren op de voorgenomen plannen. Hiertoe dienen één of meer planalternatieven, gekoppeld aan een kosten-baten- analyse, gepresenteerd te worden. De informatie die hier no dig is, is vooral gericht op de voorlichting van de belangheb benden. Indien deze inspraakronde ingrijpende wijzigingen met zich meebrengt zal zichtbaar gemaakt moeten worden wat de conse quenties hiervan zijn. -Randvoorwaarden Toedeling Tijdens de uitvoeringsfase van de ruilverkaveling zullen bij het definitief bepalen van de randvoorwaarden van de toedeling toe delingsinzichten beschikbaar moeten zijn. Onder randvoorwaar den valt te verstaan: de toedeling van de boerderijverplaatsers en andere toedelingen op voorhand, substantiële overbedelin- gen, het landschapsplan, het plan van wegen en waterlopen en het recreatieplan. Bij het formuleren van de richtlijnen voor het Plan van Toede ling, het toetsen van de taakstelling van de te verwerven S.B.L.* grond en een "gericht" houden van de wenszitting zal eveneens gebruik gemaakt moeten worden van deze genoemde inzichten. De informatie die hiervoor nodig is, zal een hoge realiteits- 148 S.B.L.: Stichting Beheer Landbouwgronden

Lustrumboek Snellius | 1980 | | pagina 149