De uitslag van deze enquête heeft onder andere belangrijke gege vens opgeleverd met betrekking tot: - het centrale gebruik en de betekenis van topografische informa tie - de leidingenregistratie - de gewenste inhoud van de basiskaarten - de gewenste bijhouding, incidenteel en integraal (omlooptijd) - de reprografie en toelevering Inmiddels heeft de werkgroep tweemaal, waaronder de uitslag van de enquête, aan de stuurgroep gerapporteerd 3d. Gevolgen voor de afdeling Landmeten en Karto- gr afi e De aanbevelingen van de werkgroep Topografie en Leidingen zijn voor het College van B. en W. aanleiding geweest besluiten***) te nemen die gevolgen hebben voor de taak van de afdeling Landme ten en Kartografie. In het licht van de in 3a en 3b omschreven ontwikkelingen heeft het College de taak van de afdeling formeel vastgelegd met als gevolg dat deze zich geplaatst ziet voor de uitwerking van: - een 5-jarenplan, waarbinnen het grondgebied van de gemeente Utrecht overeenkomstig de wensen der gebruikers volledig in beeld gebracht dient te worden. - het opzetten van een centrale leidingenregistratie, afhankelijk van een Beheersverordening Openbare Weg. - een volledige automatisering van het landmeetkundig registra tie- en reproduktieproces met behulp van o. a. Grafisch Inter- aktieve Systemen. - het opslaan van topografie- en leidinggegevens in digitale vorm in komputers, zijnde het subsysteem Topografie en Leidingen van het vastgoedsysteem. 3d. Vorderingen van de afdeling Landmeten en Kar tografie De laatste 5 jaar zijn er veranderingen doorgevoerd die lang zaam maar zeker naar het toekomstige taakveld leiden. Zo zijn er belangrijke vorderingen geboekt in het landmeetkundig registratieproces. Sinds enige tijd is door middel van de toepas sing van luchtfotogrammetrie en automatisering een belangrijke schaalvergroting gerealiseerd. 250 lste rapportage werkgroep Topografie en Leidingen aan de stuurgroep Vastgoed, d. d. 31-10-1978. 2de rapportage werkgroep Topografie en Leidingen aan de stuurgroep Vastgoed, juni 1980. Notitie Landmeten en Kartografie t. b. v. Raadskommissie Ruimtelijke Or dening, februari 1980.

Lustrumboek Snellius | 1980 | | pagina 251