commissie: "TH-praktijk", om te komen tot betere contacten tussen de studenten en de beroepspraktijk. 1977-78 Het zoeken naar gegadigden voor een nieuw bestuur leverde in het begin wat moeilijkheden op. Hier waren dan ook twee alge mene ledenvergaderingen voor nodig. Tenslotte kon op 1 decem ber een jong en fris bestuur plaatsnemen achter de bestuurstafel: Louis Smit, Chrit Lemmen, Jelle Gaastra en Peter Teunissen. Als leden van de zomerkampcommissie werden geïnstalleerd: Rob Kok, Gerard Vrijkotte, Joke van de Beek, Peter de Wolf en Wilco Swerink. De dag na de bestuurswisseling kon er direct al weer geborreld worden: Niels Ferwerda en Kor Mulder mochten voortaan flrtT voor hun naam schrijven. In december vertegenwoordigde het bestuur de studenten bij de afscheidsreceptie van Ir. Te Nuyl, direkteur van de dienst van het Kadaster en de Openbare Registers. Dit vond plaats op het Binnenhof in Den Haag. Op 27 januari, na een lezing van het NVG over praktische pro blemen in de geodesie, vond de afscheidsreceptie plaats van Ir. Harmsen. In februari vertrokken Bob en Gerrie van ons stamkafee Tt Tt An ker" naar Ténérife. Dus werd er begonnen met het zoeken naar mogelijkheden om te komen tot de oprichting van een heus G- kafee op de Afdeling. Op 9 februari startte het bestuur een uitstekend initiatief: de pauzefilmcyclus. Elke donderdagmiddag zou Snellius voortaan een pauzefilm verzorgen over de meest uiteenlopende onderwer pen, hetgeen grote belangstelling ondervond van zowel studenten als personeel. Twee en een halve maand na de verjaardag van Snellius vond de jaarlijkse diësexcursie plaats; ditmaal naar het hoofdkantoor van het Kadaster te Apeldoorn waar oud-Snelliusvoorzitter en nieuw Kadaster-direkteur Ir. H. A. L. Dekker het gezelschap hartelijk welkom heette. In mei was Dhr. van der Hoek, erelid van ons gezelschap, voor een periode van 25 jaar aan de TH werkzaam geweest. Omdat er toen door de examens weinig studenten bij de receptie aanwezig konden zijn, werd op 16 februari de jubilaris door de studenten nog eens in het zonnetje gezet. Dhr. van der Hoek vertoonde een diaserie waarin de gevolgen van de nieuwbouw Geodesie voor de omringende natuur kritisch belicht werden. Hierna mocht hij uit handen van de voorzitter een kado in ontvangst nemen. Peter Laarakker studeerde op 24 februari af en vertrok direct 370

Lustrumboek Snellius | 1980 | | pagina 371