uit de TH-gids: Kode Mathematische Geodesie: s-5 Een spreekwoord in zwart Afrika luidt: "Haan, wees niet zo ver waand. Je moeder was maar een doodgewoon ei" TTWaarom Dekker hoofddirecteur van het Kadaster is geworden? Had ervaring met dwarsliggers, denk ik". (Dekker kwam van de N. S. - red.) Kroonmunicatie,een verkeerd geval van communicatie, eigenlijk een verkeerde overboeking uit brief n.a.v. radio-actieve emissie Reactor Instituut Delft, bij Geodesie: maar dat nu uitgerekend de milieuvriendelijkste studie richting van de Technische Hogeschool Delft (Geodesie) daar het slachtoffer van moet worden is ons inziens ontoelaatbaar l Prof. Kooimans: "Gauss, een soort de Munck, ook een fysicus die zich met geodesie bezig houdt". Prof. Kooimans tijdens het college van Bakker: Winden jullie het erg als ik vragen stel. Ja ik vraag dit omdat jullie anders denken dat wij het allebei niet weten, het is alleen maar. om een discussie op gang te brengen". gehoord op voorlichtingsdag van aspirant-studenten. Nadelen van geodesie studeren: "Je zal nooit rijk worden met landmeten. Als je wilt gaan stude ren om veel te verdienen kan ik je beter de tandartsstudie aanra den - toch géén vaders-tandarts in de zaal, hoop ik - "Bestaan er geodetisch ingenieurs?". "Onze schooldecaan zegt van niet, maar mijn moeder zegt van wel, want ze heeft er laatst nog met een gedanst" (uit brief 5e klasser V.W.O. aan voorlichtingsdienst T.H.D.) Gesprek tussen een eerstejaars geodete (E. B. te D.) en twee oude rejaars geodeten (J. G. te D. en R. v. N. te D.) Geodete: dag Heren Geodeet: dag Dame (Dame voelt zich beledigd) Geodeet: Ben je dan geen Dame? Geodete: Nee, want die lopen de hele dag op hoge hakken en drin ken thee Geodeet: Zo, en wat denk je dat je op Geodesie komt doen? na de coup in Suriname Bestuurslid in rondvraag: "Mijnheer de dekaan, gaat U aan het eind van de maand nog naar Suriname?" Dekaan: "Nee, de mensen die ik zou spreken zitten of in de ge vangenis of ze zijn op de vlucht". 396

Lustrumboek Snellius | 1980 | | pagina 397