Suggesties etc. blijven bij ons van harte welkom. De commissie: Jan van den Berg Emiel Bontje Frits Brouwer Jaap Huisman Adri'ên Maas. Tot zover de plannen. Om het een en ander in de praktijk te realiseren leek ons zoTn vol ledig mogelijk adressenbestand van Geodetische ingenieurs een eerste vereiste. Nadat met veel moeite dit bestand grotendeels was gerealiseerd, zijn we gestart met een inventarisatie van enkele ge gevens d. m. v. een enquête. Een aantal gegevens van deze enquête vindt U verderop. Om een persoonlijk kontakt te krijgen tussen de beroepspraktijk en de studenten organiseren we tijdens het 8e lustrum een Ttkontakt- middagTT. We hopen dat deze middag er toe kan bijdragen dat ener zijds het TTberoepsbeeldTT voor de student duidelijker wordt en an derzijds het tTstudiebeeldn voor de beroepspraktijk. Als laatste kunnen we vermelden dat de TTsnuffelstagesTT vorig jaar augustus voor het eerst zijn geweest. De reakties van de betrokken beroepspraktijk en studenten waren over het algemeen positief. De enquête De hoofddoelen van de enquête zijn: - het verkrijgen van een vollediger beeld van de beroepspraktijk van de Geodetisch ingenieur - het uitbreiden van de stagemogelijkheden. Aangezien we het vermoeden hebben dat er ook van de kant van de afgestudeerden een redelijke belangstelling is voor het huidige be roepsbeeld, hebben we besloten om een complete lijst van alle Geo detische ingenieurs in dit lustrumboek te plaatsen. De lijst met de stagemogelijkheden is niet in dit boek opgenomen. Iedereen die hier belangstelling voor heeft, vindt de informatie in onze kaartenbak in de Snelliuskamer. Het is zeker de moeite waard om deze eens door te snuffelen. De uitslag Een gedeelte van de gegevens is in zijn totaliteit in dit boek weergege ven Alle afgestudeerden tot en met juni 1980, zijn hierin opge nomen met hun adres en een korte omschrijving van hun werkzaam heden. De functieomschrijving is meestal door ons samengevat. In dien er alleen een naam staat dan zijn er helaas geen gegevens van die persoon bekend. Indien U gegevens (adres, en/of woonplaats en/of werkgever) weet van deze personen dan horen wij dat graag. 404

Lustrumboek Snellius | 1980 | | pagina 405