mm m ura ra® wanjewoud oranjewoud 'Oranjewoud' is een gerenommeerd ingenieursbureau, dat gespecialiseerd is in de inrichting van stad en land. Bij het bureau werken 700 mensen. De omzet bedraagt circa f 70 min. Ongeveer driekwart van de omzet komt van de overheid, (gemeenten, waterschappen, recreatieschappen, provinciale- en rijksdiensten); de resterende omzet is hoofdzakelijk afkomstig van industriële ondernemingen. Het hoofdkantoor staat in Heerenveen. Daarnaast is er in bijna elke provincie een regionale vestiging. In het buitenland is 'Oranjewoud' onder ander actief in Algerije, België, Denemarken, Honduras, Indonesië, Kenya en Noord Jemen. 'Oranjewoud' richt zich in het bijzonder op de gebieden algemene civiel- techniek, cultuurtechniek, geodesie, sport-, recreatie- en groenvoor zieningen, ruimtelijke planning, bomen en bossen, werktuigbouwkunde, electrotechniek en milieuzaken. De werkzaamheden hebben betrekking op onderzoek, advies, beleidsplannen, projectvoorbereiding, directievoering en uitvoering, alsmede beheer en onderhoud. Jaarlijks worden meer dan 1.500 projecten behandeld van uiteenlopende aard. Het betreft niet alleen grote multidisciplinaire projecten, maar ook dienstverlening van kleinere omvang. Het 'Oranjewoud' Activiteitenverslag geeft hierover uitgebreide informatie. U kunt het kosteloos aanvragen bij het hoofdkantoor Hoofdkantoor Koningin Wilhelminaweg 11 Postbus 24 8440 AA Heerenveen Tel. 05130-31415 Vestigingen in Apeldoorn. Assen, Boskoop, Driehuis, Haamstede, Heerenveen, Lomm, Oosterhout en Stadskanaal

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 157