IS QH ARRIS SCHOTS? O.HARRIS DEALERS TEKENEN VOOR PROFESSIONELE KWALITEIT Die spreekwoordelijke Schotse zuinigheid heeft best 'n paar aardige trekjes. En, al hoewel we niet Schots van origine zijn, hebben we die dan ook zonder blikken of blozen overgenomen. Op onze klanten bijvoorbeeld, zijn we bijzonder zuinig. Daar kunnen de Schotten nog 'n puntje aan zuigen. En ook op de kwaliteit van al onze produkten zijn we opmerkelijk zuinig. Maar op andere punten zijn we zó royaal, dat elke Schot ervan zou gaan blozen. Met de adviezen aan onze klanten, om maar 'ns wat te noemen. En met de praktijkgerichte oplos singen die we aan kunnen dragen voor specifieke problemen op tekengebied. Trouwens, Schotten zijn van nature trotse mensen. Dat zijn wij ook. Trots op Mecanorma Letter Press. Nog steeds een produkt van nederlandse bodem. Sinds de introduktie in 1962 uitgegroeid tot een befaamde en komplete fijn van materialen voor de technische, grafische en kartografische tekenkamer. En op het in eigen beheer ontwik kelde Ohicolor kleurproefsysteem voor kleurproeven op groot formaat, dat thans een wereldwijd succes is. Voor we 't vergeten: we zijn niet voor niets de importeur van Linex en Faber-Castell tekenmaterialen, Keuffel Esser teken- en reproduktiefilms en Rexel Derwent profes sionele (kleur) potloden. Op die impor teursschappen zijn we even zuinig en trots als 'n rasecnte ScnoL Echter, we staan niet stil in onze ont wikkeling. Voortdurend zijn we op zoek naar nieuwe mogelijkheden en toepas singen op tekengebied. Dat heeft thans al geresulteerd in geavan ceerde, geautomatiseerde tekensystemen als de computergestuurde Linex-scriber en een volwaardig, krachtig C AD-systeem. Zodat iedere tekenaar/konstrukteur zich volledig kan koncentreren op het echte kreatieve werk. O.Harris heeft dus aardig wat Schotse trekjes. Maar wèl gekoppeld aan de prakti sche Hollandse nuchterheid. In heel Neder land bevinden zich vele professionele O.Harris dealers, die al die eigenschappen van O.Harris in de praktijk meer dan waar maken. Jaar in, jaar uit vormen zij de garan tie voor vakkundige adviezen op teken gebied en 'n snelle levering van artikelen en produkten. Er is er altijd wel een bij u in de buurt O. Harris Import Company bv, Bedrijvenpark De Vaart 1Postbus 1025,1300 BA Almere. Tel. 03240 - 200 64. O.Harris, sign for designers

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 223