Voor het zomerkamp was er nog één afstudeerdatum, 25 mei. Peter van Anrooij, Ed van Bremen, Hans Duinker, Peter Nibbelke en Jan Willem van der Vegt kregen toen hun bul uitgereikt. Het zomerkamp werd, relatief dichtbij, in Klein Zundert gehouden, van 4 tot 23 juni. Het was een bijzonder zomerkamp want het was het 25ste van de heer Bruining en het 15de van Daan Gast. Daarom werd er op 14 juni een groot feest gevierd. De van het zomerkamp van Banholt bekende blaaskapel van Helde-Be- ringe was speciaal ervoor uit Limburg gekomen. Vele andere oude (zomerkamp) bekenden van Bruining en Gast waren ook gekomen om zich in het feestgedruis te storten. Ook de andere zomerkampavonden waren geslaagd. Het meet werk echter was niet een uitgesproken succes omdat het terrein lastiger was dan voor zien en het weer continu tegenwerkte. Daarom moest er na hei zomerkamp nog veelvuldig bijgemeten worden. Aan het einde van de zomervakantie luidde Snellius met het eerstejaars weekend het nieuwe collegejaar in. Het werd, vlak bij huis, in boerderij Vlietzigt gehouden. Al meteen bleek dat de eerstejaars het goed met elkaar konden vinden, de mees ten gingen 's nachts pas om vijf uur naar bed, wanneer de commissie al lang lag te slapen en de op bezoek gekomen ouderejaars al lang naar huis waren vertrokken. Op 31 augustus was er weer een grote groep afstudeerders. Mia van den Bogaard, Thea Crommentuyn, Gerhard Goselink, Dick Krijtenburg, Erik van de Meijden en Eric Toebes studeerden af. In de Aula was op 10 oktober een groot symposium onder de vlag "T.H.-bedrijf: (on)overbrugbare kloof?". Het was georganiseerd door een aantal Delftse studie verenigingen, waaronder Snellius, en het K.I.v.T.. Op 18 oktober kon men weer eens van een bioscoopfilm genieten in het geodesie- gebouw: "The Blues Brothers" werd gedraaid. De dag erna toog het bestuur naar het Amsterdamse Grand Hotel Krasnapolsky om daar de viering van het 100-jarig bestaan van de vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde bij te wonen. Toen november langzamerhand naderbij kwam ging het bestuur op zoek naar op volgers. Een jaar lang enthousiaste inspanning maakte dat de bestuurders een rustperiode wel konden gebruiken. Geert-Jan van Rooij schreef een wervend stuk je in Geopinie: "Wat hebben wij nu zoal te bieden? In de eerste plaats is er het Snelliusbestuur. Half november lopen de taken van het bestuur '83 -'84 ten einde en worden er frisse mensen gezocht die het werk van ons willen overnemen. Denk nu niet dat wij niet zo fris meer zijn, wij vinden het jammer dat het jaar ten einde loopt, maar we vinden ook dat we ons voldoende hebben ingespannen voor de belangen behartiging van de Snelliusleden. Nieuwe mensen, met een andere kijk op de zaken, kunnen het best voor ons overnemen. We zoeken een vijftal mensen dat zich geroepen voelt de bestuurstaken over te nemen. 336

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 339