Ook voor een aantal commissies worden nieuwe kandidaten gezocht. Allereerst de zomerkampcommissie. Inlichtingen kunnen naar mijn idee het best worden verstrekt door Harrie "Fidel Castro" Dahlmans of Andro "Dandy Cool" Bottse, twee ex-dictators van het zomerkamp. Een andere commissie die staat te springen om nieuwe leden is de eerstejaars- weekendcommissie. De nieuwbakken eerstejaars hebben nu gezien hoe het moet, of hoe het niet moet, onder leiding van Leonora "Talk Talk" de Ruyter van S., die hopelijk wel wat inlichtingen wil verstrekken". Een eerstejaarsweekendcommissie was zo gevonden. Ook het vinden van een nieuwe zomerkampcommissie leverde geen problemen op. Integendeel, twee kan didaat-zomerkampcommissies dienden zich aan, zodat er via een stemming een keuze gemaakt moest worden. De vorming van een nieuw bestuur verliep echter niet zo gladjes. De moegewerkte bestuurders bleven lange tijd in onzekerheid omtrent hun opvolging, todat een week voor de wisselingsdatum zeven mensen definitief de knoop doorhakten: Leen Boer, Auke de Haan, Jos Verheijen, Jeroen Smit, Leonard Kollaard, George Vosselman en Rob van Etten werden op 15 no vember het nieuwe bestuur. Nieuw in het bestuur was de commissaris T.H.-prak- tijk. Het bestuur zou de taken van de in het slop geraakte commissie T.H.-praktijk overnemen. Donderdag 22 november bezochten studenten uit Darmstadt de afdeling en sloe gen daarbij de Snelliusbar niet over. Dinsdag 27 november werd de reünie van de Zwitserlandexcursie gehouden. Om dat de excursie ook financieel een succes was geworden werd tijdens de reünie een maaltijd in Pom Lay aangeboden. De diesexcursie bood een breed scala van reisbestemmingen. De excursiegangers gingen naar van Grieken Melk, het vliegveld Valkenburg, bierbrouwerij Oranje boom, PTT-telecommunicatie Hengelo en het ITC in Enschede. De boerenkool maaltijd werd in Schoonhoven verorberd. Aan het begin van de maaltijd vielen de glazige oogjes van de brouwerijbezoekers al op. Hun vroege beschonkenheid viel later nogmaals op, toen peperwolken tussen de tafels het zicht belemmerden. De dag na de diesexcursie studeerden Martin van der Ben, Astrid Elemans, Mees van Middendorp en Ernst (Ejo) Schrama af. Snellius liet hen een autorace door de praktikumzaal uitvoeren en gaf ieder een passend afscheidscadeau. De heer Bruining, een ieder welbekend, vierde zijn 25 jarig jubileum op de T.H. op 14 december. Zijn 25ste zomerkamp had hij al achter de rug en daar was hij zo in het zonnetje gezet, dat er nu nauwelijks nog iets aan toe te voegen was. Een ander erelid van Snellius, de heer van der Hoek, nam op 19 december afscheid van de afdeling. Na er 32 jaar gewerkt te hebben vond hij het tijd vervroegd van zijn welverdiende pensioen te gaan genieten. Hij hield in de Aula zijn afscheids rede getiteld "De blauwe juffrouw". Het geromantiseerde jeugdverhaal ging ver- 337

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 340