niet vlotten. Ik heb wel niet zo hard gewerkt, maar ik had er toch iets meer van verwacht." v.d. Hoek "Wel, ik kan je gerust stellen, een redelijk aantal studenten staat er na het eerste jaar niet zo best voor. In de loop der jaren wordt de schade wel weer weggewerkt. Een aantal studenten studeert toch nog in korte tijd af. Ik zal er even de lijsten bijpakken. De afdelingsvak ken vallen wel mee, alleen recht geeft wat problemen. Daar hebben wel meer studenten moeite mee. Je moet er een keertje goed voor gaan zitten, dan lukt het vast wel. Ik zie nog al wat problemen bij de wiskundevakken." "Ja, een twee voor analyse, maar dat kwam omdat er de vorige dag een feest was. Bij lineaire algebra ben ik na tien minuten maar weg gegaan, dat was niet te maken." "Nou, die docent wil wel eens een lastig tentamen maken, hoewel er natuurlijk ook wel enige kwaliteit verwacht mag worden. In ieder ge val zal ik eens met hem gaan bellen, misschien valt er iets te regelen." "Erg fijn. Ik zou ook graag willen weten hoe het met mijn beurs zit." "Goed, eens even tellen, 35% gehaald. Dan heb je een twee voor ana lyse, nog eens twee procent erbij. Voor dat vak heb je een vijf, dus dat is wel bijna gehaald, nog eens 5% er bij. Het eerste halfjaar ben je nogal ziek geweest, daar krijg je ook wat procenten voor. Dan kom ik aan 61%. Dat lijkt me genoeg voor een beurs. Ik verwacht natuur lijk wel van je datje de komende periode de nodige vakjes haalt." "Nou, dat zal ik zeker doen. Ik ben weer voor 100% gemotiveerd voor de studie en ik denk dat mijn ouders ook wel heel erg blij zullen zijn met deze voortgang. Ik zal nu ook meekunnen naar de winter sport." Student v.d. Hoek Student v.d. Hoek Student 1985 Begin januari lunchte het bestuur van Snellius met het afdelingsbestuur, nadat in december al de ereledenlunch, de N.W.P.-borrel, en koffiedrinken met het Cem- sto-personeel geweest waren. Elk jaar probeert het Snelliusbestuur zo de contac ten met de mensen die veel voor Snellius doen nog te verbeteren. In een poging geodesie meer bekendheid te geven nodigde het bestuur alle besturen van de andere Delftse studieverenigingen uit voor een bezoek aan de afdeling. De meeste studieverenigingen reageerden positief. Op 7 februari moest er geloot worden voor de Hongarije excursie. In een leden vergadering werd de te volgen lotingsprocedure bepaald en werd er meteen geloot, 's Avonds was er een filmavond, waarop "The world according to Garp" ver- 341

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 344