neer ze in de gewenste postvakjes. Meteen even de nieuwe eettafelmenu's ophan gen en de oude verwijderen. Inmiddels is de lunchpauze verstreken en durf ik het langzamerhand weer aan naar Civiele Techniek te gaan. De heren Kwak en Vlot blijken op een kantoortje op de vierde verdieping te zit ten en van daaruit het materieelbeheer te voeren. Onwil valt bij hen gelukkig niet te bespeuren, al staan ze duidelijk ook niet te springen mij behulpzaam te zijn. Als het podium donderdag beschikbaar is mogen we het hebben. Ze beloven Snellius op te bellen als bekend is of het podium beschikbaar is. Een beetje te leurgesteld omdat ik nog steeds geen keihard ja of nee heb zeg ik dat ik het wel spoedig zou willen weten, omdat we actie moeten ondernemen als het podium niet beschikbaar mocht zijn. Ze beloven dinsdagochtend te bellen. Dinsdag belt inderdaad iemand op, met de verheugende mededeling dat we inder daad een podium van Civiele Techniek mogen lenen. He, he, wat je dacht met het schrijven van een simpel briefje te kunnen doen pakt soms toch wat moeilijker uit. Gelukkig doet niet iedereen op de T.H. moeilijk. Daan Gast, altijd bereid Snellius te helpen als hij daar tijd voor heeft, zou donderdag geen tijd hebben het podium op te halen. Toen offerde hij zijn etenspauze er voor op. Mevrouw Melissant zou vrijdagochtend klaar staan met een lekker bakje koffie toen ze zag dat we de hele nacht aan het opruimen waren geweest. Maar dat staat allemaal in het verslag van de volgende dagen. 's Middags wordt op Virgiel dies gevierd, K.S.V. "Sanctus Virgilius" is weer een jaartje ouder geworden. Een delegatie van Snellius gaat naar de receptie om haar felicitaties over te brengen. In de vergadering vorige week heb ik me aan deelna me kunnen onttrekken, zodat een gedetailleerde sfeertekening hier helaas achter wege moet blijven. Auke de Haan Secretaris Dinsdag 7 mei 1985 Om 12.45 begint de SOCO-vergadering, de overlegcommissie van de studentleden van de afdelingsorganen en één of meer bestuursleden. Als opvolger van Gert van Willigen meldt Martin van Gelderen zich aan. Gert stu deert in augustus af en heeft zo nog even de tijd om zijn opvolger in te werken in de bezigheden van een studentlid van het Dagelijks Bestuur van Vakgroep A. 385

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 388