men post wordt snel doorgenomen en afhandeling daarvan wordt vlot aan de daarvoor aangewezen persoon doorgegeven. Ook het bezoek aan de promotie van Frits Brouwer wordt snel afgehandeld, er moet een cadeau komen en er moet voor bloemen gezorgd worden. Na wat gebrainstorm krijgen we een idee voor het cadeau, de keuze van de bloemen is aan de vrijwilliger die ze moet halen. De zo snelle start dreigt plotseling geremd te worden door het probleem van de te plannen ledenvergadering in verband met het lustrum, maar aangezien dit ook op een volgende vergadering besproken kan worden laten we dit even voor wat het is. Alvorens we het laatste punt, het feest, aanvallen wordt eerst nog voor een kop koffie gezorgd en tegen de tijd dat die op is, is het toch al weer 20.30 uur. Besloten wordt om een schema op papier vast te leggen wie wat de volgende dag voor, tijdens en na het feest moet doen. Uiteraard is het schema indicatief van aard. Na twee uur praten, schuiven, lachen, roken, drinken, brainstormen, won deren verwachten en schrijven weet iedereen wat hij moet doen, helaas niet wat hij niet moet doen, maar dat zou pas de volgende dag blijken. Na de rondvraag waarbij nog wat puntjes boven kwamen drijven, besluiten we om maar niet meer de kroeg in te duiken ter afsluiting van deze toch bijna in recordtijd (22.45 uur) afgehandelde vergadering. Leonard Kollard Commissaris TH-Praktijk Donderdag 9 mei 1985 Vandaag moest het dan gebeuren: wekenlange voorbereiding moest 's avonds plus de daaropvolgende ochtend culmineren in een daverend ouderwets Geofeest (voor de gelegenheid omgedoopt in "Geofesta", vanwege het thema: Italië). Tot mijn niet geringe frustratie werd ik geacht om negen uur 's morgens al te star ten met Auke de soep voor de maaltijd in elkaar te zetten. Alle ingrediënten lagen al in de keuken en Auke was al vast begonnen toen ik binnenkwam, zodat ik meteen kon overgaan naar de koffie. Het werk bleef beperkt tot het uitpakken van bouillonblokjes en het roeren in de pan. Tegen een uur of elf kon de soep ook de goedkeuring van mevrouw Melissant en meneer Bruining wegdragen. Het eerste onderdeel dus afgerond. De Snelliuskamer binnenlopend kon ik meteen verder met het uitladen van bood schappen uit Rob z'n Mini en Daan Gast z'n busje: zelfs met Leonard erbij kost te dat nog aardig wat tijd. Tot onze vreugde kwam Leen ook nog met een auto vol afzakken: tot half twaalf onder de pannen dus. 389

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 392