Aansluitend aan de zangkunsten van de heer Verso konden wij, toen het inmid dels vrijdag was geworden, Dixo Jos begroeten. Tot zover dus mijn activiteiten als vice-voorzitter van donderdag 9 mei 1985. Jeroen Smit Vice-voorzitter Donderdag 9 mei 1985 Een dag uit het leven van een Snellius ^penningmeester Als ik 's morgens op sta, weet ik al dat het een lange dag belooft te worden: van daag is namelijk het lang verwachte "Geofesta" en als dat al niet uit mocht lopen tot morgen vroeg, dan zijn we zeker nog wel tot ver in de ochtend bezig met op ruimen. De voorbereidingen voor dit jaarlijkse afdelingsfeest zijn al in januari begonnen en we hebben toen besloten er dit jaar een Italiaans thema aan te ge ven. Ik begin eerst maar eens met het verwerken van de bank- en giroafschriften van de afgelopen week. Met de bankrekening van "Snellius" is het niet zo florissant gesteld, met name door de aanschaf van "Snellius"-truien en -polo's en de deel name aan de Batavierenrace op 27 april. De opbrengst van de kaartverkoop voor het feest zal hierin wel wat verbetering brengen, verwacht ik. De girorekening staat er nog heel wat beter bij: dank zij de donateurs die "Snellius" elk jaar weer steunen kan ons gezelschap iets als een afdelingsfeest organiseren. Ik maak al vast een voorschot voor de aankopen voor de bar over aan "Snel van Royen". Direct nog even langs het postkantoor om de vergoeding voor de Italiaanse band op te nemen en ook de girorekening is naar een minimum gedaald. Na dit alles ga ik naar de afdeling om mee te gaan helpen met het opbouwen. Op de afdeling komt het ene na het andere medebestuurslid met declaraties betref fende het feest op de proppen. Mij rest niets anders dan de kas maar weer open te trekken. De kaartverkoop blijkt goed te lopen maar blijft nog achter bij het begrote aantal. Gelukkig zijn er nog een paar debiteuren bereid om hun achter stallige contributie te betalen. Debiteuren zijn de grote ergernis voor een penning meester: altijd bereid te betalen, maar meestal niet eerder dan dat ze er vele malen aan herinnerd zijn. Aangezien alles voor het feest zover geregeld is, kan er na de middagpauze begon nen worden met het inrichten van de kantine: podium en (zomerkamp)bar in elkaar zetten, de rode, witte en groene balonnen opblazen, tafels en stoelen op de juiste plaats zetten. Omdat ik 's avonds voor discjockey mag spelen, zet ik ook de muziekinstallatie 391

Lustrumboek Snellius | 1985 | | pagina 394