Dr. M J. Kraak is universitair docent kartografie aan de Faculteit der Geodesie. Tevens is hij plaatsvervangend directeur van het Centre for Computer Graphics and Mapping (CCGM), gevestigd op de Faculteit der Geodesie. Prof.mr. P. de Haan was van 1961 tot 1988 aan de Faculteit der Geodesie verbonden, aanvankelijk als hoogleraar in het burgerlijk en agrarisch recht, later ook in het onroerend-goedrecht en de systeemontwikke ling van de administratieve wetgeving. Sinds het lustrum van 1975 is hij erelid van Snellius. Drs. AA. van der Veen is als toegevoegd onderzoeker werkzaam bij de sectie Vastgoedinformatie en Karto grafie van de Faculteit der Geodesie. Naast onderzoeks activiteiten is hij ook betrokken bij het GIS-onderwijs. Tevens is hij de delftse vertegenwoordiger in NexpRI, een samenwerkingsverband van vijf nederlandse (univer sitaire) instellingen, die expertise hebben op het gebied van ruimtelijke informatieverwerking. Ir. MJ.P.M. Lemmens is universitair docent bij de Faculteit der Geodesie. Naast het verzorgen van onder wijs in de fotogrammetrie en de remote sensing verricht hij onderzoek naar automatische informatie extractie uit digitale beelden onder gebruikmaking van voorkennis, onder andere afkomstig uit geografische informatie systemen. Dr.ir. H. van der Marei studeerde in 1983 cum laude af in de geodesie aan de TU Delft. In 1988 promoveerde hij eveneens cum laude op de gegevensverwerking van ESA's astronomische satelliet Hipparcos. Sinds 1989 is hij universitair docent aan de Faculteit der Geodesie bij de sectie Mathematische Geodesie en Puntsbepaling. xviii

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 20