A I Prof.mr.ir. J.L.G. Henssen is werkzaam bij het kadaster als directeur Juridische Zaken en Vastgoed en bij het ITC in Enschede. Hij schreef zijn artikel uit betrokken heid met HABITAT. Dr.ir. B.H.W. van Gelder is in 1972 afgestudeerd en in 1978 gepromoveerd. Huidig werkterrein in de sectie Fysische, Meetkundige en Ruimtegeodesie van de Faculteit der Geodesie op het gebied van onderwijs en onderzoek met als specialisatie aardkorstdeformatie onderzoek met behulp van satelliet (laser- en GPS) metingen. Prof.dr.ir. PJ.G. Teunissen is hoogleraar Mathemati sche Geodesie en Puntsbepaling aan de Faculteit der Geodesie. Professor Teunissen is lid van verschillende nationale en internationale commissies op het gebied van de geodesie en navigatiekunde; hij is editor van de wetenschappelijke tijdschriften Manuscripta Geodaetica en Bulletin Géodèsique, en voorzitter van de LAG Special Study Group "Nonlinear Estimation". Ir. G J. Husti is afgestudeerd in 1960 bij de afdeling der Geodesie. Thans is hij werkzaam bij de sectie Mathe matische Geodesie en Puntsbepaling van de Faculteit der Geodesie als wetenschappelijk hoofdmedewerker. Prof.dr.ir. D. van Willigen (1934) heads as professor at the Delft University of Technology a group of students and staff working on various navigation systems. The main topics are system studies, software/hardware simulation and receiver design for Loran-C, Omega, GPS and MLS. The group started 11 years ago with studies on hard limiters for Loran-C receivers. The main research is now focussed on radio navigation in urban environments. xix

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 21