Jan van den Berg (fotogrammetrie) nam op 30 september afscheid van Geodesie. De studenten versloegen op 2 oktober de voetballende personeels leden met 5-2. Voor de broodnodige ontspanning van zowel leden als bestuursleden zorgden twee mini-excursies in de maand oktober. Op 8 oktober ging een select gezelschap de produktconfrontatie aan bij Wijnhandel 'Van Dorp' in Delft, terwijl een goede week later het TIKI-bad in Wassenaar plaats van handeling was. Op 11 oktober organiseerde Snellius voor het eerst een 'oud-bestuursleden reünie'. Generaties bestuurleden verzamelden zich in de sociëteit van de Delftsche Studenten Bond, waar onder het genot van een borrel en een diner vele herinneringen werden opgehaald; een zeer geslaagd initiatief. Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 6 november werd een nieuw, zeer ambitieus bestuur geïnstalleerd. Onder het motto 'U hoort nog van ons' namen Arent Roggeveen, Arjan van de Ruit, Felicia Breukink, Jaap Zeven bergen, Boudewijn Spiering en Daan van der Hoeven de bestuursverant- woordelijkheid op zich. De ambitieuze aanpak van de wisselingsreceptie werd twee van hen echter al te machtig. De eerste grote dag van het nieuwe Snelliusjaar was donderdag 21 november. Personeel en studenten vierden samen op grootse wijze feest, enerzijds, omdat het alweer 10 jaar geleden was dat het nieuwe geodesiegebouw door ZKH Prins Claus officieel was geopend en anderzijds, vanwege de diës van Snellius. Op 27 november gaf prof. Kooimans zijn afscheidscollege; hij verliet de Faculteit der Geodesie. Nog meer personen vertrokken een dag later: Roelof Boekhold, Guy Hogenhout, Mohamed Maged Ellithy, Ad van der Ven en George Vosselman kregen op 28 november hun bul uitgereikt. Voor het eerst sinds lange tijd konden de afstudeerders hun naamplaatje weer op een echte maxi-piket schroeven. Sinterklaas liet zich op 4 december weer eens op Thijsseweg 11 zien en hij trof het: het Dispuut Technische Bestuurskunde gaf na een lezing een borrel in de Snelliusbar. Diederik van Daalen gaf op 17 december op zijn geheel eigen wijze zijn afscheidscollege; hij zette zijn loopbaan voort bij Shell, 's Avonds kwamen de feestvierders ruimschoots aan hun trekken, allereerst met de film 'Raiders Of The Lost Ark', gevolgd door een wervelende discoparty. 1987 Na drie slopende tentamenweken konden de oververmoeide Snelliusleden zich eindelijk ontspannen tijdens een mini-excursie op 2 februari, 's Ochtends werd de Heineken-brouwerij in Zoeterwoude bezocht; vanzelfsprekend was daarbij 416

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 439