tropische verrassing gehuld in de swingende klanken van 'Colada Tropical' en allerhande exotische natjes en droogjes. Felicia Breukink, Rob Lemmens, Jack Melgers, Nyckele Sap en Robert Voute mochten op 26 mei hun koperen plaatje in de maxi-piket schroeven en voortaan ir. voor hun naam zetten. Het zomerkamp vond wederom plaats in Wijster. Een kleine honderd geodeten genoten opnieuw van de gastvrijheid van de familie Fokkens, die aan de gebeurtenissen uit 1988 goede herinne ringen bleek te hebben overgehouden. Henk de Heus trachtte zijn derdejaars tot hard werken aan te sporen middels eenzijdige en op het eerste gezicht onhaalbare weddenschappen om vaten bier. Hun consumptiedrang hiermede op pijnlijke wijze onderschattend, kostte hem dit een hoeveelheid bier, die zelfs de verzamelde zomerkampgangers niet in een avond soldaat konden maken. Voor Daan Gast was Wijster II het 25e zomerkamp, hetgeen op uitbundige wijze werd gevierd met een barbecue en een feestavond. Op 30 juni nam de heer Tempel, medewerker op het Satelliet Observatorium in Kootwijk afscheid van Geodesie. Snellius kreeg in de zomermaanden een heuse wereldkampioen in de gelede ren. Ardis Bollweg bleek in het Deense Aarhus 's werelds beste zeilster in de Laser-klasse. In diezelfde tijd verdween prof. Noordanus alweer van het toneel. Hij werd benoemd tot Wethouder Ruimtelijke Ordening en Stads vernieuwing in de gemeente 's Gravenhage, eerst tijdelijk en later definitief. Met enige huivering wachtte men in augustus de nieuwe lichting eerstejaars af. Aantallen uiteenlopend van veertig tot zestig deden al geruime tijd de ronde. Uiteindelijk werden het ongeveer vijftig eerstejaars; zo'n dertig van hen kwamen naar het eerstejaarsweekend in 'Vlietzigt' en zeker niet om eens lekker tot rust te komen. Een bijna even groot aantal ouderejaars studeerde op 25 augustus af. Paul van Asperen, Harm Avenarius, Pieter Bresters, Raymond Feron, Jan Fischer, Hennie Genee, Herman Hilbers, Daan van der Hoeven, John Jansen, Bob Janssen, Ewout Korpershoek, Arjen de Leeuw, Hans van der Meij, Pieter Meijers, Ronald Molendijk, Bert Nootebos, Guido Quick, Arent Roggeveen, Arjan van de Ruit en Raoul Scheepmaker konden uit het ledenbestand worden geschrapt. Op 30 augustus nam Jan Warmerdam afscheid van de Faculteit; DIMES werd zijn nieuwe werkgever. De extreem sportieve Snelliusleden konden hun lol op tijdens de Veluweloop op 9 september. Wijs geworden door de foutjes van het vorige jaar en met de nodige improvisaties werd een aansprekende 116e plaats behaald. Enkele dagen later moesten de nog stijve benen het alweer ontgelden tijdens de voetbal-vierkamp, waar de ouderejaars de scheidsrechter voldoende hadden gemanipuleerd om met de overwinning te kunnen gaan strijken. Het eerste jaarsfeest in Staminee zorgde voor een geslaagde 'cooling down'. 428

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 451