Op 23 mei kregen Arjen Bax, Rik Duursma, Luc Goossens, Wilma Kok, Michel de Laat, Lelie Möller, Ron Nohlmans, Peter van Oorschot, Freek Rosman, Wim Sosef, David Stelpstra en Jos Verheijen de felbegeerde 'rode koker met inhoud' uitgereikt. Het zomerkamp, normaal gesproken hét voorbeeld bij uitstek van de eendracht onder geodeten, vond dit jaar op last van de notabelen van de Gemeente Zierikzee verdeeld over twee kampter reinen plaats. Deze waakzaamheid tegen concurrentievervalsing kwam de le en 2e-jaars op heel wat extra fietstochtjes te staan om het basiskamp (met de bar) te bereiken; rare jongens die Zeeuwen! Het enorme aanpassingsver mogen van de gedupeerden zorgde er evenwel voor dat het leed betrekkelijk snel geleden was. Dirk Boswinkel gaf op 16 juli een afscheidsborrel bij zijn vertrek van de Faculteit. De eerstejaars maakten al vroeg in augustus kennis met Snellius en vooral met elkaar; een en ander uiteraard tijdens het eerstejaarsweekend in Vlietzigt. Nawoord Zonder enige twijfel zijn in dit artikel gebeurtenissen en/of personen onver meld gebleven; ik denk daarbij onder andere aan al die mensen die zich in de diverse commissies hebben bezig gehouden met het onderwijs. Laat een ieder er echter van verzekerd zijn, dat zijn/haar inzet van groot belang is geweest en dat Snellius zonder hem/haar niet zou zijn wat ze nu is: een dynamische en enthousiaste studievereniging die een belangrijke plaats binnen de Faculteit der Geodesie inneemt en al 50 jaar op weg is, in de goede richting. 432

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 455