EXCURSIE ENGELAND 1989 In het collegejaar '88-'89 ging de excursie op zaterdag 15 april van start. In acht dagen werden er in Engeland bezoekjes gebracht aan Southampton, Oxford en Londen. De commissieleden hadden het voor elkaar gekregen om met een volle bus studenten Engeland te doorkruisen. Maar liefst 52 studenten van verschillende jaargangen gingen mee. De begeleiders die ons dit jaar tijdens de excursie vergezelde waren dr. MJ. Kraak en ir. G. Bakker. Rob, de Haagse chauffeur, reed ons met zijn BAB-bus van hot naar haar. 15 april: De reis van Delft, via Duinkerken-Ramsgate, naar Southampton. 16 april: Sightseeing South England Het bekijken van de populaire steentjes in Stonehenge en een van de langste kathedralen ter wereld in Winchester. 17 april: De onderwerpen die tijdens ons bezoek aan Ordnance Survey wer den behandeld waren: - History and Work of the OS door P. Opie-Smith - Photogrammetry door M. Proctor en K. Murray - Digital Mapping door A. Kennedy - Using a Digital Database door G. Smith 18 april: Na een onrustig nacht in de plaatselijke jeugdherberg in Oxford, worden twee instellingen bezocht. - Oxford Polytechnic: R. Anson en D. Vicars vertelden ons over hun studieprogramma en Computer assisted Cartography. Daarna lieten zij ons hun Catographic laboratory zien. - Oxford University Hier werden twee lezingen gegeven - B. Parsons had het over 'Mantle Convection and the Oceanic Lithosphere, Constraits from Satellite Altimetry' - P. England vertelde ons over 'Geophysical Applications of Precise Positioning (GPS) 19 april: Meteen na de Oxford-Londen trip werden we gedumpt voor de London University waar we de geschiedenis te horen kregen van de Britse Planologie. 20 april: Met de bus werden we naar de Old Royal Observatory van Green wich gebracht, waar ieder op eigen gelegenheid de musea kon 443

Lustrumboek Snellius | 1990 | | pagina 466