als ie Als pas afgestudeerd academicus zit je vol ambities, wordt het contact met je directe collega's des te inten- Vaak kun je die goed verwezenlijken bij een groot siever. Dat betekent dat ze op jouw volledige inzet internationaal bedrijf. "Alleen", zo kun je je afvragen, rekenen. Maar ook dat je voor de volle honderd pro- "hoe groot is de kans dat ik daar opgeslokt word door cent meetelt. En last but not least, dat jij kunt staan de grijze massa?" Als je bij Shell gaat werken is die voor wat je waard bent. In zo'n team ben je dus alles- kans nihil. Daar WOfd jC flUITlfTlPr behalve een num- kunnen we heel duidelijk in zijn. Bij ons - mer. Na zo'n twee tot vier jaar stap je over heb je vanaf het allereerste moment J naar een andere baan. Binnen een ander eigen verantwoorde- 115.000 collega's hebt? team. Hoe je carrière lijkheden en - niet minder belangrijk - bevoegdheden dan verloopt is onder andere afhankelijk van je capa- die verder gaan dan het mogen bestellen van een citeiten. Maar ook van je interesses die je in samen- doosje nietjes. Natuurlijk hebben we bij Shell op spraak met de organisatie kenbaar kunt maken. Zo bepaalde plaatsen eindverantwoordelijken. Maar wat geef je in principe constant zelf richting aan je carriè- we niet kennen is een zogeheten piramide-structuur. re. "Jobrotation" zien wij dan ook als een vorm van Geen brede basis en een smalle top. Daarentegen een loopbaanontwikkeling, je hebt zo immers telkens een goed geoliede organisatie die is opgebouwd uit hon- nieuwe uitdaging met nieuwe verantwoordelijkheden, derden vestigingen die ieder autonoom werken. Overi- Kortom, bij Shell krijg je volop mogelijkheden om gens, er zijn maar weinig bedrijven met de omvang jezelf te ontplooien en alle gelegenheid om jezelf te van Shell die zo gedecentraliseerd zijn. zijn. Voor meer informatie kun je je wenden tot Shell Een kenmerk van die decentralisatie binnen Shell is Internationale Petroleum Maatschappij B.V (afdeling het feit dat je in een relatief klein team werkt. Hierdoor HREH), Postbus 162,2501 AN Den Haag. Bij Shell kun je laten zien wie je bent.

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 135