LUSTRUMBOEKCOMMISSIE Het Boek Alweer een hele tijd geleden besloten Maartje Rieter en Judith Handgraaf om samen met een paar andere studenten het Xl-de lustrumboek samen te stellen. Na veel heen en weer gepraat tijdens en na het zomerkamp van 1993 werd uiteindelijk de lustrumboekcommissie "Het Boek" gevormd. Nu, twee en een half jaar later is het boek af. De titel "Geodesie Wereldwijd" duidt op het thema buitenland, en komt naar voren in de delen Stages over de grenzen en Geodesie in het buitenland, waarin zowel studenten als afgestudeerden vertellen over hun belevenis sen in het buitenland, variërend van Afrika tot Zweden. Daarnaast worden nog de technische ontwikkelingen van de laatste vijf jaar beschreven door enkele medewerkers. Natuurlijk worden ook de Snellius-activiteiten belicht, dit keer worden de diverse gebeurtenissen besproken door de commissies en besturen afzonderlijk, zodat elke commissie of bestuur zijn eigen identiteit kan weergeven en behouden. Graag willen wij iedereen bedanken die een bijdrage heeft geleverd aan dit lustrumboek. Speciaal willen wij nog Axel Smit bedanken voor het scannen van de foto's en het digitaal maken van ons logo. Ook willen wij de lustrumcommissie LUXI nog bedanken voor de fijne samenwerking. Wij wensen iedereen veel plezier toe met het lezen van dit boek en met het vieren van het Xl-de lustrum. Snellius, van harte gefeliciteerd met het 55-jarig bestaan! Het Boek Maartje Rieter Judith Handgraaf Fieke Jongerius Heidi Deijkers Yvo Hollman Anton Vogels xi Voorwoord

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 13