LUSTRUMCOMMISSIE LUXI Alweer het XP lustrum van L.G. Snellius is aangebroken. 55 jaar is onze vereniging al bezig met belangenbehartiging, educatie (lezingen e.d.) en gezelligheid voor de student Geodesie. Tijdens het lustrum zullen educatie en gezelligheid weer hoog in het vaandel staan. Ditmaal echter niet alleen voor de studenten Geodesie, maar voor eenieder die Snellius een warm hart toedraagt. Dus ook voor u. Snellius heeft roerige tijden gekend. En ook in dit lustrumjaar gebeurt weer vanalles. Volgens de minister gaat dan eindelijk het vijijarig programma van start (volgens ons loopt dit al een jaar). De bestuursbeurs zal in '95 voor het eerst worden uitgekeerd en we lijken weer niet veel eerstejaars te krijgen (21). Er lopen dus steeds minder studenten op onze faculteit rond. Toch blijft Snellius een actieve vereniging en dat hopen we u tijdens het lustrum te laten meemaken. We zijn zeer vereerd aan dit lustrumboek ons steentje te mogen bijdragen, want uit de titel van dit boek maken wij op dat het wereldwijd verspreid zal worden. Gezien het aantal artikelen uit het buitenland is de lustrumboekcommissie Het Boek' hierin geslaagd. 'Geodesie Wereldwijd' is dus de titel van dit lustrumboek. Wereldwijd wordt nagedacht over de toekomst die de Geodesie op moet gaan. Als thema voor het XP lustrum hebben wij dan ook gekozen voor: 'Geodesie georiënteerd op de toekomst'. We hebben de werkzaamheden van de lustrumboekcommissie van vrij dichtbij mee mogen maken. Aangezien wij een kamer hebben gedeeld met deze commissie tijdens de voorbe reidingen voor het XP lustrum, hebben wij gemerkt hoeveel zweetdruppeltjes dit gekost heeft. We hebben vaak moeten dweilen. Lustrumboekcommissie Het Boek gefeliciteerd met dit boekwerk! Gefeliciteerd Landmeetkundig Gezelschap Snellius met uw 55e veijaardagü! Willebrord Snel van Royen (alias Snellius) gefeliciteerd met uw 415 jaren!!! Driewerf Hoera XP Lustrumcommissie LUXI: Kirsten van Rijen Jeroen Dunnewold Coen van Heukelingen Roland Haarbrink Maureen Rengelink Carola Schlöffer Ilona Hutten xiii Voorwoord

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 15