EERSTEJAARSWEEKEND 1991 Henri Veldhuis Erik Dolle Berry ter Horst Annemarie van Gelder Floor van der Linden Ewald Fortuin voorzitter secretaris penningmeester lid lid lid Snoopy met theodoliet!!! Op 9 augustus 1991 was het dan zover, de EJWC 1991 verzamelde zich in de Snelliusbar om de nieuwe lichting 'nullen' op te wachten. Hieraan voorafgaand had de EJWC al de nodige stressmomentjes te verwerken gehad. Allereerst kon de traditionele overnachtings plaats Vlietzigt niet doorgaan, dit had wellicht iets te maken met het eerstejaars weekend van het vorige jaar. Daarnaast bleek dat op het moment dat de brieven naar de 'nullen' de deur uit waren gegaan de OWEE een week naar achteren verplaatst was, hierdoor kregen de 'nullen' de gelegenheid een week bij te slapen. Tot slot werd de EJWC bij het Snelli- usbestuur geroepen doordat men via het geruchten circuit vernomen had dat wij voorne mens waren de 'nullen' te gaan ontgroenen. Dit laatste behelsde slechts een gratis t- shirt voor de deelnemers en de traditionele spelletjes. Voorwaar niet iets om echt wakker van te liggen. In het onderstaande verhaal volgt een beschrijving van enkele hoogtepunten van de nieuwe en snel niet meer frisse studenten: Vrijdagmiddag vanaf half twee druppelden de eerste 'nullen' binnen en in tegenstelling tot het jaar daar voor werd er al lustig op los geïntegreerd en gekletst. Gewapend met een bierkrat en een meetvestje vertrokken de diverse groepen fietsend via een tocht door Delft Geodesie wereldwijd

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 332