eerstejaars een onsamenhangend maar gezellige indruk van Snellius kregen werd er verder gegaan met het thema van deze avond: bier. Sommigen hadden echter gekozen voor het thema: beerenburg, met een wat desastreuze afloop. The day after the night before. Om de tere zieltjes niet al te veel te belasten werd de zaterdagochtend en middag gevuld met wat spelletjes, zoals: het piketje draaien, appels doorgeven via de mond, kratten-race, beschuitfluiten en Australisch bierdrinken. Vervolgens werd het avondeten in elkaar gedraaid wat resulteerde in een ondefinieerbare brei van macaroni, curry, augurken en ananassen. Zonder dat dit leidde tot maag- en darm stoornissen bij de 'nullen' werd het gretig verorberd. Vanaf een uur of negen kwamen de ouderejaars langs en kon het grote integreren tussen de 'nullen' en oudere jaars beginnen, dit alles natuurlijk vergezeld van veel alcohol, sigaren en herrie. Dat het allemaal gezellig werd, mag wel blijken uit het feit dat de laatste ouderejaars bij het ochtendgloren pas weer naar Delft vertrokken. Op zondagochtend had men de gelegenheid om uit te slapen, de tanden te poetsen en het boeltje weer bij elkaar te rapen. Tegen de middag werd de terugtocht naar Delft aan vaard. In het centrum van Delft op de Beestenmarkt kreeg iedereen nog de gelegenheid om wat te drinken, de commissie te bedanken of om afscheid van elkaar te nemen (ondanks dat men elkaar nog maar 2 dagen kenden, waren er al vriendschappen voor het leven gesloten). Iedereen ging met een commissielid mee, bij wie men de gelegenheid had om te eten en wat te zien van het Delftse studentenleven. Het eerstejaarsweekend was ten einde, het was mooi geweest. Geodesie wereldwijd 314

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 334