ZWITSERLAND - ITALIË EXCURSIE 1991, ZIEK Van jeugdgevangenis tot 4-sterrenhotel Johannes Bouman Michiel van der Duin Jeroen op 't Root Ina Elema voorzitter secretaris penningmeester lid Ronald Vallenduuk - lid Marjolein van Ruler - lid De Kruisbestuiving Op een mooie zomernamiddag in Zierikzee vatten zes blijmoedige jongelieden het stoute plan op een excursie te organiseren. Gezeten in een container werden de taken verdeeld en werd de commissie geboren onder het genot van een bitterballetje (Ton bedankt!). Het kindje had nog geen naam, aangezien de bestemming enigszins onbekend was. De Geboorte Terug in de bewoonde wereld Delft) werd het ongewisse gewis. Vanwege frictie in de commissie ten aanzien van de meest begunstigde reisbestemming werd uiteindelijk besloten tot een tweesporenbeleid: zowel Zwitserland als Italië zouden aangedaan worden. Commissie werd kommissie want ZIEK. Consequent voerden we het twee- (of meer-)sporenbeleid door. Een subkommissie bestaande uit het lid Ina Elema zorgde voor de bezoeken in Zwitserland, de subkommissie Ronald Vallenduuk zorgde voor de Italiaanse bezoeken, taalmatig bijgestaan door onze Italië-deskundige Marjolein van Ruler die tevens de subkommissies vervoer slash overnachtingen en voetbal-dat-helaas-niet-doorging voor haar rekening nam. Deze subkommissies werden bijeengehouden door de voorzitter Johannes Bouman die samen met het secretariaat (Michiel van der Duin) en Jeroen op 't Root (penningen) zaakjes regelde zoals sponsoring en p.r. Het Vertrek Twintig april negentieneenennegentig was het zover. Vertrek. De Jeugdpenitentiaire-inrichting Na een lange reis van twee dagen met een overnachting in Freiburg arriveerden we te Milaan alwaar we onze intrek namen in de lokale jeugdgevangenis. Het Beleid Snellius 315

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 335