ZOMERKAMP 1991 ZIERIKZEE Le camp de l'été, c'est nous! Jurrien de Knecht Peer Molenaar Koos van Rij Raoul Quadvlieg Olwijn Leeuwenburgh - Nicolien Haasbroek Heidi Deijkers Lianne van Doesburg - fluitist vieze-fluitist en vage man inktverspiller Zeeuws meisje commissaris indolentie (sloot)waterdraagster ochtendzonnetje absent Tijdens het zomerkamp van Zierikzee en wel dat van 1990, gingen wij tijdens het weekend een beetje dineren omdat de vigerende commissie weer niets te nassen had geregeld. Op initiatief van enkele ambitieuze eerstejaars werd besloten om dé Zomer kampcommissie op te richten. In principe vonden we dat Peer voorzitter moest worden omdat alle uitgerangeerde tweedejaarsbarcommissarissen dit nu eenmaal worden. Zelden tweemaal in ieder geval. Maar Peer kan niet op zijn vingers fluiten dus werd Jur maar voorzitter. We besloten ons met één extra commissielid uit te rusten die tot commissa ris-generaal en vice-voorzitter werd benoemd. Na de zomervakantie werden wij nog uitgebreid met twee wekkende commissieleden en het feest begon. Het voortvloeiende zomerkamp kenmerkte zich door een keur aan nieuwe activiteiten. Maar laten wij niet op de zaken vooruit lopen en bij het opbouw weekend beginnen. Na vele combinaties verworpen te hebben werd de zomerkampcocktail, uiteindelijk samenge steld uit de liquiden whiskey, peachtree en bitter lemon, 'slootwater' gedoopt, niet alleen in overeenstemming met de indruk die dit drankje bij eerste aanblik opriep, maar ook met het algemene thema dat aan dit zomerkamp werd verbonden. Het opbouw weekend kenmerkte zich verder voornamelijk door de geijkte activiteiten zoals opbouwen, slapen, bieren, zonnen, haren knippen, Doe Maren en zo verder (voor de jongere lezers onder ons, Doe Maar was een niet geheel onsuccesvolle groepering, gespecialiseerd in een bepaald soort muzikaal vermaak welk destijds zekere populariteit genoot, zeg maar de Twee Ongelimiteerd van de jaren tachtig). Na het opbouw weekend kon worden geconclu deerd dat de baromgeving een bijzonder aangename sfeer uitstraalde welke tot grootse consumptie uitnodigde. Uiteindelijk was dan le moment suprème aangebroken waarop de vlag werd gehesen en de studentassistenten werden ontgroend. Dit geschiedde niet geheel tot volledig genoegen van de Commissie, aangezien niet nader te noemen Bunnen en Q/?en weigerden een meter bier-chocootjes te nuttigen. Desondanks besloten wij uit onze goedheid over ons hart te strijken en het zomerkamp toch doorgang te laten vinden. Dit bleek zich te gaan kenmerken door een overvloed aan bijzonder originele en geslaagde activiteiten waarvan we hier helaas slechts een beperkt aantal kunnen belichten. In een willekeurige volgorde noemen wij hier bijvoorbeeld de Unieke Ouderavond: Voor het Snellius 317

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 337