eerst in de zomerkampgeschiedenis werden de nietsvermoedende ouders ingezet om de noeste arbeid die op de schouders van de kinderen rustte voor één avond zelf te torsen. Een complexe landmeetopdracht diende tot een goed einde gebracht te worden. Een zo grote hoeveelheid enthousiaste aspirant-studenten in de Geodesie is niet vaak bijeen gesignaleerd. Helaas ontvingen studenten boven de 27 jaren geen studiefinanciering meer (tegenwoordig schijnt deze grens zich bij de 20 o.i.d. te bevinden). Een andere avond stond in het teken van het vullen van een strippenkaart (de Commissie heeft hier een vooruitziende blik aan de dag gelegd, gezien de huidige ontmanteling van de O V-kaart), waarbij elke stempel verdiend moest worden door het wegketsen van een buitenlands biertje. ©ÖUWENER BIER Gezellig "barren" Ook de educatieve aspecten zijn door de Commissie zeker niet verwaarloosd: Na in het weekend verrast te zijn op een interessante excursie naar de Oosterscheldewerken, konden de studenten een cursus genieten in een keur aan onderwerpen, zoals jongleren, karate, drummen, acrobatiek, rugby, gitaarspelen, pandoeren, etc. etc. Kampvuren, in een grote ton, waren niet van de lucht op het volleybalterrein, dat later het zwartgeblakerd toneel was van het volleybaltoernooi, waar de Commissie, zijnde de perfecte gastheer, zich opofferde, ter meerdere glorie van het gepeupel. Vermeld dient te worden het team van de inbo's/zebo's, dat verzuimde het traditionele rondje te doneren na hun overwinning. Ook de snelle inventiviteit van de Commissie dient genoemd te worden, die bij slecht weer in het weekend een auto van een willekeurige deelneemster vorderde om in het verre Goes geweldige video's te gaan huren (de video was nog aanwezig na de bloederige prédropping movie), dit ter substituut van een verregend kampvuur. Hiermee werd Geodesie wereldwijd 318

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 338