BESTUUR 1991 - 1992: JONG, SNEL EN WILD? Rob van 't Zand Irma Bennenk 01 wijn Leeuwenburg Nicolien Haasbroek Erik Dolle Koos van Rij voorzitter secretaris penningmeester commissaris onderwijs commissaris activiteiten commissaris TU-praktijk We schrijven 21 november 1991. Een jong, snel en wild groepje studenten dient zich aan om een jaar lang ons Gezelschap te sturen. Ze hebben grootse plannen, maar weten dan nog niet dat die bijna ook allemaal verwezenlijkt gaan worden... Tijdens de voorgaande excursie naar Italië en Zwitserland werden de contouren van hèt bestuur zichtbaar. In het daaropvolgende zomerkamp werd de zaak beklonken. Zes mensen in totaal: Rob 'Bor' van 't Zand, Irma Bennenk, Olwijn Leeuwenburgh, Nicolien Haasbroek, Erik Dolle en Koos van Rij besloten in het diepe te springen. Eerst maar eventjes voorstellen. Bor, de voorzitter die niet veel te doen had en dus voor allerlei klusjes kon worden ingezet en ook voor zichzelf dingetjes verzon, zoals de veijaardagkaartenservice. Irma, de secretaris, die nog de meeste problemen had met de computer. Olwijn, de penningmeester, veel rekenen en regelmatig op de voorgrond tredend tijdens recepties ('Waarom heb je een pet op, het regent toch niet?'). Nicolien, commissaris onderwijs, die van de Geodetische-Meer-Dan-Konsumenten-Gids een compleet naslagwerk heeft gemaakt. Erik, commissaris activiteiten annex barman, altijd fris aanwezig met voldoende bier. En Koos als laatste, de commissaris TU-Praktijk, altijd druk met symposia, lezingen, excursies en Grandprix spelen op de Snelliuscompu. Bar en Cultuur Wat gebeurde er in het verenigingsjaar 1991-1992? Als eerste maar eventjes stilstaan bij alles wat er gebeurd is in de bar, toch het centrale punt van de vereniging, zo gemiddeld genomen. Het begon allemaal al tijdens de inwerkbar waar wij ons presenteerden als een Jong Snel en Wild bestuur. De eerste daad was het geven van een Jong Snel en Wilde gitaar aan de vereniging. Deze gitaar wordt tot op de dag van vandaag nog gebruikt door de wat muzikaler ingestelde leden. Over muzikaal gesproken. Tijdens onze bestuursperio de was het idee ontstaan om een klassiek open podium te organiseren waar iedereen die dat wilde, zijn of haar kwaliteiten op het klassieke vlak ten gehore kon brengen. Zo geschiedde. Voorafgaand hieraan had professor Bogaerts ons z'n door de heer Wiebking handgebouwde klavecimbel, die in de 'kelder' van het gebouw stond, laten zien en er uitleg bij gegeven. Als gezelligheidsverhogend item werden er rood-witte voetsteunen aan de bar bevestigd. Een groot succes, gezien het tempo waarmee de verf eraf sleet. Proloog Geodesie wereldwijd 324

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 344