ZOMERKAMP 1992: EEN DUIDELIJK VERSCHIL MET ANDERE JAREN! Het eerste wat we bij aankomst in Markelo deden was dekking zoeken. Boer Hartgerink waardeerde onze outfit van rood-wit gestreept rugby-shirt en rood geverfd haar niet. Hij stond namelijk met een dubbelloops kanon in zijn hand ons op te wachten. Toen hij zag dat we de letters ZKC in onze haren hadden laten uitknippen schoot de lont in het kruitvat. WHAM, dat was er één, WHAM daar viel het volgende slachtoffer. Jammer voor de duiven maar dan moeten ze maar niet op het dak gaan zitten als wij aankomen. Uit dit daverende welkom bleek dat onze profilatie een schot in de roos geweest was. Nog nooit was een profilatie spraakmakender geweest. Diezelfde vrijdagmiddag zijn we begonnen met het opzetten van de tenten. Ons geodetisch instinct vertelde ons dat dit waterpas moest gebeuren, 's Avonds bleek dat we dit verkeerd geïnterpreteerd hadden. Tijdens een gigantische plensbui kwam het veldje onder water te staan en leken de tenten net schepen die aan hun trossen aan het rukken waren tijdens een zware zuidwester storm. Nalezing in de Alberda-bijbel bevestigde ons vermoeden. Waterpas betekende toch iets heel anders... Naast het tentenkamp was onze eerste prioriteit het opzetten van de bar. Gezien de gezellige inwijding in het bijzijn van de familie Hartgerink bleek dit ons beter te lukken. Zaterdag weer verder gegaan met het opzetten van de tenten. Oefening baart kunst, dat bleek eens te meer. Via het alom op Geo bekende en beruchte geruchtencircuit vernamen we dat er die avond een buurtfeest was, inclusief de plaatselijke boerenkapel en een hoop stro op de grond. Dit betekende voor ons dat we een prima generale repetitie hadden voor ons eigen buurtfeest op zondag. Alweer bleek dat men in deze contreien toch wat achter loopt wat profilatie-ideeen betreft. De zondag was voor ons geen rustdag. Het betekende de laatste fase van het opbouwen, de bar verfijnen en een uitermate gezellig buurtfeest. De locals keken hun ogen uit naar alles wat wij in een paar dagen tijd hadden opgebouwd. Vooral na de door ons gewonnen bierestafette waren ze erg onder de indruk van het hele gebeuren. Jeroen op 't Root Marco van der Horst Guy Lemmens Annemarie van Gelder Henri Veldhuis Jaron Samson Judith Handgraaf Monique Verhelst penningmeester commissaris algemene zaken commissaris bar commissaris activiteiten voorzitter secretaris wekkerlid wekkerlid Snellius 337

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 357