minder rustgevend te zijn dan zij gewenst hadden. De volgende ochtend bleek dat de bar- en kampversiering aanmerkelijk waren toegenomen door de diverse souvenirs die iedereen had meegebracht. Tatadataa, ladies and gentlemen, I'm proud to present... Jawel, de donderdagavond was het tijd voor de Culturele Avond. Nog nooit vertoond op zomerkamp. En wat een succes. Cultuur in de vorm van twee cabaretiers met een totaal van elkaar verschillend program ma. Het werd door jong en oud, student en begeleider, Delftenaar en Markeloër zeer gewaardeerd. Het feest ging tot in de kleine uurtjes door. Een van de cabaretiers liep nog goochelend en tafel voetbalspelend rond toen de meesten van ons allang naar bed waren. Vrijdag was de beurt aan Oranje. Ons nationale elftal speelde zijn eerste EK-wedstrijd. De sfeer zat er direct goed in met een enthousiaste menigte oranje Delftenaren en de nodige beugels. Zaterdagmiddag gezwommen in het lokale zwembad. De klapper was echter ingepland voor 's avonds. Toen hadden we namelijk een daverend kampvuur georganiseerd waarbij de eternieten ring waarin het vuur gestookt werd explodeerde. Meters verder werden later de restanten ervan terug gevonden. Gelukkig bleef het voor de rest bij een redelijk gewonde knie, wat snij- en schaafwonden, enige overstuurde reacties en de nodige lege brandblussers waarmee het kampvuur gedoofd werd. Zondag werd er tijd vrijgemaakt om een van de lokale tradities eens van dichtbij te bekijken. We gingen namelijk klootschieten. We waren hiermee zo succesvol dat we onze naam mochten bijschrijven in de annalen van de vereniging. We hadden namelijk een record gebroken: er was nog nooit een kloot kwijtgeraakt en wij waren er in geslaagd om er die dag zelfs twee kwijt te raken! De tweede EK wedstrijd, tja die wil een Geo niet missen. Aansluitend was het genieten van cocktails met een hoog percentage alcohol en erg voetballerige namen. Opvallend was dat twee derdejaars begeleiders er erg veel op hadden en de volgende ochtend ietwat humeurig waren Dinsdag lub-dag! Een aantal in Geodesie geïnteresseerde studenten had de moed gevonden om zichzelf op te geven voor een dagje meelopen met een meetploeg. Om hun een echt goed oordeel over de studie te laten krijgen moesten zij ook een nachtje op ons zomer kamp verblijven. En dan natuurlijk vooral aan de activiteiten meedoen. Maar er waren dan ook verschillende nieuwe originele onderdelen. Wat dacht u van: biervatrollen, het Daan-Gast-busje trekken (voor de zekerheid door Daan gast bestuurd, die dan bij de echte krachtpatsers het rempedaal een beetje kon indrukken), hoeveel mensen passen er op één fiets (in ieder geval niet zeven, toen begaf de fiets het). Het aloude piketje draaien was ook aanwezig, jammergenoeg was dit net teveel voor één van de min-éénde-jaars, zij viel heel hard op haar hoofd en had een zware hersenschudding en een beetje geheugenverlies. Voor de anderejaars was er een buiten landse bierenbar die na de cocktailbar van de avond ervoor niet echt liep. Snellius 339

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 359