De commissie Woensdagmorgen gingen de andere nullen na een zware dag en nacht naar huis en bracht een commissielid het slachtoffer van het piketjedraaien naar moeders toe. Dit alles had een erg groot voordeel, er werd ook naar Delft gereden om een nieuwe brandblusser op te halen, die zaterdag was leeg gespoten na de kampvuurexplosie. Voor de commissie was het grote voordeel dat de spullen van de band 'Nanacht', die 's avonds zou optreden, opgehaald konden worden. Toen we bij het Muzisch Centrum aankwamen, bleek echter dat de Snellius-secretaris moest tekenen voor ontvangst. Maar ach, wat is het verschil tussen de echte secretaris en de zomerkampsecretaris 's Avonds kwamen de ouders langs om eens te zien hoe goed we dit jaar aan het meten waren. De opkomst was groot, de oefeningen met de instrumenten werden netjes uitgevoerd en de bar werd goed door hun bezocht. De muziek van 'Nanacht' kon va en moe zelfs niet wegkrijgen. De tweede donderdag! Traditioneel de open avond geworden. En jawel, het was alsof Thijsseweg 11, naar Markelo verhuisd was. Maar er was ook reden toe: de EK-wedstrijd Nederland-Duitsland was op groot scherm te bewonderen tussen de tractoren en andere landbouwwerktuigen. Dat deze wedstrijd door Nederland met 3-1 werd gewonnen was voor de sfeer van de rest van de avond erg goed: de Gelderse nacht werd errug lang. Jos draaide lekker, veel mensen en blij met de overwinning. Vrijdagochtend kreeg onze voorzitter - die nog niet had geslapen - een lumineus idee: de boxen die we nu toch al gehuurd hebben, kunnen we ook gebruiken om te wekken. En Geodesie wereldwijd 340

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 360