Varia: Tijdens een jaaruitje van lichting '91 naar dierenpark Artis in Amsterdam: Maartje: 'Kijk Martijn, dat is nou een lama. Martijn'Niet waarlama 's spugen altijd. Martijn bekijkt ze nog eens goed van dichtbij onder het gemompel dat het toch echt geen lama 's zijn, waarop de lama pissig wordt en hem midden in het gezicht spuugt. In de Snelliusbar: Henri ligt bezopen op de bank. Joeri maakt een botte opmerking. Henri steekt zijn middelvinger omhoog. Arnold: Krijgt ie tenminste nog iets omhoog. Tijdens een practicum op de faculteit wiskunde wordt op een wel zeer bijzondere (Delftse) manier de aandacht getrokken van Catelijn. De speaker van haar workstation begon macho-opmerkingen uit te slaan. Begin 1992. De toenmalige eerstejaars (lichting '91) bezoeken in het kader van het vak Kartografie de Topografische Dienst in Emmen. Op de reproduktie-afdeling wordt uitleg gegeven over het snijden van de kaarten. De medewerker laat vol trots de nieuwe snijmachine zien en legt er een stapel kaartbladen van zo 'n 15 cm dik onder. Hij laat het beveiligingssysteem zien en zet het aan zodat er niet gesneden kan worden. Onmiddellijk snijdt de machine de stapel door midden en snijdt niet de randjes eraf zoals beoogd. Gevolgen: veel hilariteit onder de studenten; zo mogelijk nog meer hilariteit onder de medewerkers; Menno-Jan Kraak die voor elk college nu een leuke anekdote te vertellen heeft. Als een man een pot nat krijgt, is het geen pot (nat). Snellius 343

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 363