Bar, B ier en Brand, deze drie synoniemen vormen de ingrediënten voor de informele bijeenkomsten op donderdagavond. Dankzij een behulpzame barcommissie ter vervanging van een barcommissaris werden verschillende themabarren georganiseerd, van een carnavalsavond tot een tafelvoetbalbar. BESTUUR 1992 - 1993: Het ABC van een bestuursjaar Annemarie van Gelder - voorzitter Guy Lemmens René van der Velden secretaris penningmeester commissaris onderwijs commissaris TU-praktijk Henri Veldhuis Rineke Genuït Dit is een overzicht van de activiteiten samengevat in een ABC zoals die plaats hebben gevonden in ons bestuursjaar 1992-1993. Deze ging van start op 19 november 1992 met de bestuurswissel. noemen: Ronald van Coevorden (per 27 november), Ina Elema, Mario Burger, Aegidius Kap (per 26 februari), Jean-Paul Henry (per 28 mei), Johannes Bouman, Richard Bun, Hans Hussem, Jan Kester, Eugène Kuis, Khafid, Joel Koeckhoven, Frank Krijgsman, Marcel Rietdijk, Chris Roelfsema en Bob Valten (per 17 september). Cultuur, voor sommigen is cultuur wellicht een vies woord en misschien lijkt het onverenigbaar met Snellius, maar zo af en toe wordt er toch daadwerkelijk aan cultuur gedaan binnen Snellius. Het hoogtepunt op het gebied van cultuur vond plaats op 11 november toen enkele mensen het aandurfden hun klassieke muzikale gaven te tonen tijdens het Klassiek Open Podium, dat 's avonds gevolgd werd door het Versterkt Open Podium. Diës, op 25 november vond de Dies-excursie in Amsterdam plaats. Uitgenodigd door de Amsterdamse Geodeten Borrel werden we ontvangen in Artis waar een rondleiding door het Geologische Museum en het Planetarium plaats vond. Hierna presenteerde de volgende bedrijven zich: Afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie Gemeente A'dam, B G Grondmij, Directie Kadaster Noord-Holland, GCEI, Inpark, Oranjewoud Fotodata, Radio Holland en Stellingwerff Beintema. In de middag volgt een overzicht van de werkzaamheden in Amsterdam op het gebied van de volkshuisvesting. Via het nulpunt van het N.A.P. in de Stopera werd een rondvaart door de grachten gemaakt naar het Afstudeerrecepties :ies, gedurende het jaar mochten de volgende mensen zich ingenieur Geodesie wereldwijd 346

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 366