V eluweloop, 15 Geodeten wisten gedurende een weekend hun alcoholische en sportieve prestaties te verleggen tijdens de traditionele Veluweloop. Ondanks of wellicht dankzij het meedoen van vier bestuursleden werd een 208c plaats (van de 220) gehaald. Wynproeven, in samenwerking met de personeelscommissie organiseerde Snellius een wijnproefavond verzorgd door een erkend vinoloog. Zaken zoals het juist ontkurken, walsen, genieten van het bouquet en andere fijne gebruiken die het wijndrinken sieren waren aan het eind van de avond geen geheim meer. Xafax, de introductie van de kopieerkaart van het merk xafax leidde bij Snellius tot een aanzienlijke stijging van de kopieerkosten. Vooral Wim in de loge zadelde ons tot twee maal toe op met een kopieerkaart van 500 gulden. Ys, ook dit jaar weer vonden er schaatswedstrijden plaats waarbij Ewald Fortuin en Heidi Deijkers tot winnaars konden worden uitgeroepen en hierbij een fles(je) jenever bemachtigden. Zomerkamp, het zomerkamp van vond plaats in Friesland bij boer Eeftink in Rohel, een klein gehucht aan het Tjeukemeer. Hoogtepunt van het zomerkamp was de Open Avond waarbij het 5C lustrum van begeleider Henk de Heus werd gevierd. Dezelfde avond werd een tijdens het zomerkamp geboren veulen van boer Eeftink naar ons gezelschap vernoemd. Wellicht zullen we tijdens de Olympische Spelen van Atlanta of Sydney meer horen van L.G. Snellius. Het bestuursjaar eindigde met de bestuurswissel op 18 november waarbij we met veel weemoed afscheid moesten nemen van onze functies en waarna we ons weer in het "normale" leven konden storten. Geodesie wereldwijd 350

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 370