EERSTEJAARSWEEKEND 1993 Bart Hermans Coen van Heukelingen Daniëlle Groetelaers Lianne de Looff voorzitter secretaris penningmeester lid Ronald den Ouden - lid Donderdag staat de hele commissie al heel vroeg op het station in Delft. De weergoden zijn niet met ons want het regent pijpestelen. Ook de "pin-goden" zijn niet met ons, want onze giropas blijkt geblokkeerd te zijn. Dat moet eerst even opgelost worden, dus rijden we naar de Postbank. Daar blijkt dat er wel een pincode aan onze pas verbonden is, maar dat hij toch niet geschikt is voor elektronisch betaalverkeer. Vanuit Coens huis bellen we voor wat meer informatie naar het hoofdkantoor van de Postbank. Er blijken in het verre verleden twee pasjes te zijn geweest waarmee de toenmalige EJWC wel kon pinnen, maar wij kunnen dat niet (reeds ondervonden). Gelukkig zitten een aantal commissieleden goed in de centen en kunnen we wat geld lenen. Maar ondertussen zitten we nog steeds in Delft en is er nog geen route voor de smokkel- tocht. Op naar Geodesie dan maar, want als de nood hoog is, is Geodesie nabij. Ronald heeft een kaart van het gebied waar we zitten. Daarop zetten we een route uit die we een aantal keren kopiëren. Jan Dukker heeft voor een gasfles gezorgd en probeert de kookpitten even uit. We hebben nu alles wel kompleet. Om één uur is Daan Gast aanwezig om alle rotzooi naar 's Gravenzande te verslepen. We kunnen het busje en de aanhanger volladen. Twee commissieleden gaan boodschappen doen, de rest gaat door naar 's-Gravenzande om de eerste lading uit te pakken. Daar blijkt de campingbeheerder afwezig te zijn net zoals de twee tenten die er al zouden staan. Als de beheerder uiteindelijk arriveert, verklaart hij dat hij het te nat vond om de tenten op te zetten. Gelukkig weten geodeten van wanten en in no time staan er twee tenten op het paprikaveld. Ondertussen is de Makro wat rijker geworden en kunnen wij de nullen van de nodige lekkernijen voorzien. Als alles uitgeruimd is rijdt Daan terug naar Geodesie, via de Makro, om de boodschap pen en de laatste spullen op te halen. Het is even een klus, maar om 19.00 uur zijn we redelijk geïnstalleerd en kunnen we, tussen de regendruppels door, naar de snackbar rennen. Het is de hele dag nat geweest. Hopelijk slaat het weer snel om, want het is een zwembad in de tent. Vrijdag, ontvangst en kennismaking We worden beloond voor het harde werken, want de zon straalt vrijdagochtend over het Westland. Na het leegroven van de bakkerij van de Hoogvliet in 's-Gravenzande aanvaarden we de terugtocht naar Delft, waar we al opgewacht worden door een fanatieke nieuweling. Eén voor één komen ook de anderen binnendruppelen. Iets na twaalven is Geodesie wereldwijd 352

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 372