EERSTEJAARSWEEKEND 1994 Marijn Smit Gini Ketelaar Marnix van der Wol Merlijn Simonse Ernst van der Leij voorzitter secretaris penningmeester lid lid Een van de eerste dingen die wij besloten toen we in november 1993 geïnstalleerd werden als eerstejaaarsweekendcommissie was dat we voor goed eten wilden gaan zorgen, hetgeen resulteerde in het feit dat de twee zomerkampkoks Ada Michael voor ons een voortreffelijke viergangenmaaltijd hebben bereid. Er is ook nog een aantal andere dingen die wij anders gedaan hebben dan voorheen het geval was (waarschijnlijk is dit iets wat ongeveer iedere commissie zich wel voorneemt zodra hij geïnstalleerd wordt), wij zullen daar nu een korte opsomming van geven: Van te voren hebben alle eerstejaars een "programmaboekje" opgestuurd gekregen met daarin alvast het Snellius- en het rondjeslied, enige interessante wetenswaar digheden over de commissieleden en verblijfplaats alsmede een meeneemlijst die we versierd hadden met onnodige zaken zoals een Bosatlas, een doos eieren, een koekepan etc. Het EJW werd dit jaar gehouden van donderdag tot en met zaterdag (zodat het eigenlijk de naam weekend niet meer waardig is). Dit om nog eventjes een dagje rust te hebben voordat de OWEE in alle hevigheid los zou losbarsten. Het EJW werd dit jaar (weer eens) binnen gehouden zodat we geen last hoefden te hebben van lekke tenten en al dat soort ongemakken. Als een van de sponsoren hebben we pizzeria Antonio weten te regelen die ons een gratis pizzamaaltijd in het vooruitzicht stelde zodat wij daar op zaterdagavond het eerstejaarsweekend in stijl hebben kunnen afsluiten. Zo nu hebben we wel weer interessant genoeg gedaan, nu volgt het eigenlijke verslag van het EJW'94. Donderdag 18 augustus Meteen op donderdagochtend (toen we nog aan het inrichten waren) werden we al geconfronteerd met onze eerste verrassing: Roelie had namelijk van dhr. Garlich gehoord dat ze nog wel mee kon komen doen, en daar stond ze dus. Even later op de faculteit wachtten ons twee akelige verrassingen: 1. De T-shirts waren er nog niet (dit is in de loop der jaren een vast programmaonderdeel geworden van het EJW), maar dit is na enig gestress van Erik Meerburg wel weer allemaal in orde gekomen. 2. Carola bleek bij een van onze zorgvuldige tellingen te ontbreken. Gelukkig kwam ze vrijdagochtend (ze was naar de Ladiesintro van de TU geweest) alsnog naar Pijnacker toe. Snellius 377

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 397