was er een feest, waar Geo's altijd erg van genieten. De Karaoke-set werd ook veelvuldig gebruikt. Zaterdag 16 april Die ochtend hadden zelfs de commissieleden grote moeite om uit bed te komen. Sommige studenten stapten met een ochtendhumeur in de bus, maar de stemming kwam er al snel in toen het Pim-Pam-Piedt boekje te voorschijn kwam. Die middag werden we ontvangen bij de Bellevue Brouwerij in Brussel. Na een korte introductie kregen we een rondleiding door de brouwerij waar ze het bier nog in echt eikenhouten vaten rijpen. Na de rondleiding mochten we plaatsnemen aan de bar om twee van hun biersoorten te proeven. Toen we weer vertrokken kregen we ieder nog drie produkten van de brouwerij mee (Framboise, Gueuze en Kriek). Sommige van deze flesjes waren de zelfde avond al leeg. Die avond werden de cafés van Brussel goed bezocht door de Besselaars. Zondag 17 april De laatste dag van de excursie. Die ochtend miste de commissie gelukkig net die emmer water die boven de deur stond. Daarna gingen we naar de Scheepsliften in Strépy-Thieu. Na de toelichting over de scheepslift werden er een uur lang vragen gesteld door de deelnemers over de lift, en dat op zondagochtend. Wij Nederlanders vonden het erg vreemd dat er een 117 meter hoge scheepslift in het landschap was geplaatst, terwijl het kanaal nog niet doorgetrokken was. Terug in Brussel verzamelden we 's middags bij Manneke Pis. De slotmaaltijd vond plaats in een restaurant op de Markt. De bovenste verdieping werd in beslag genomen en het feest kon beginnen. Tijdens de maaltijd, die bestond uit tomatensoep, stukje vlees met aardappelkroketjes, ijs en vers gevulde pullen Belgisch bier, werden de vele speeches en jaarliederen ten gehore gebracht. Op de weg terug naar Delft werd er veel gezongen, gedronken en gezelligheid gemaakt, zonder al te veel plaspauzes. En zo waren we allemaal weer veilig thuis, in je eigen bed, je eigen douche en je eigen prutje voor het avondeten. Maar hebben we niet allemaal een beetje heimwee naar dat hele vroege opstaan en die gezelligheid? Geodesie wereldwijd 382

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 402