Pg eerste week Die zaterdag was er echter eerst nog de buurtavond, waarbij onze tijdelijke buren konden kijken wat wij nou eigenlijk gingen doen. Het begon allemaal op maandag 6 juni 1994. Rico vertelde iets, hij werd gevolgd door de heer de Heus namens de ZBC, gevolgd door de heer Oosterbroek van het Kadaster en mevrouw Beusink van de boerderij. De heer Tetelepta van de landmeetdienst Lichtenvoor de kreeg voor de duur van het zomerkamp een theodoliet te leen. Voor de opening was er echter al wat te doen: Ton en Ronald konden s morgens laten zien wat ze op de bluscursus geleerd hadden: een koelkast kreeg het iets te warm en begon kort te sluiten, 's Avonds was er de traditionele dropping. Vanwege de regen waren een aantal zandpaden omgetoverd tot modder, zodat een groep vast kwam te zitten. Dinsdag was er volleybal. Dankzij een geslaagde omkooppoging werden de tweedejaars winnaar. Na dinsdag komt normaal gesproken woensdag, zo ook bij het zomerkamp. Woensdag avond was er de buitenlandse bierenbar. Als verrassing kwam er een instructeur ons leren boogschieten. Een aantal mensen mocht schieten, en na een aantal keer oefenen werd er een wedstrijd gehouden. Het winnende team kreeg een pakketje buitenlands bier. Het boogschieten Toen was het donderdag. De grote dag, want vandaag kwamen er acht aankomend eerste jaars en overig geïnteresseerden. Zij gingen overdag het veld in om meetploegjes te helpen, 's Avonds deden zij mee met de zeskamp. Deze was binnen in de bar, omdat het nog steeds regende. Vrijdag is de laatste dag van de eerste week, en deze avond stond in het teken van de ouderavond. De ouders mochten het hoogteverschil tussen twee punten bepalen met een Geodesie wereldwijd 384

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 404