Er werd veel gesport op het kamp wijk verplaatst, waar de fruitlollies erg gewild waren bij de lokale kleine kinderen, 's Avonds was er weer een traditionele BBQ, met daarna een kampvuur. De zondag behoort eigenlijk de rustdag te zijn, maar de commissie wilde zo graag softballen. Het was echter veel te warm en iedereen was nog aan het bijkomen, of aan het uitslapen. Maar, toen het om vier uur 's middags eindelijk wat aangenamer werd, waren er opeens wel genoeg actieve mensen die wilden softballen. De ene ploeg won trouwens met twee punten van de ander. De derde week Oranje boven Nederland tegen de Arabieren. De bar werd vakkundig omgetoverd tot een tweede Robert-Kennedy-Stadium geheel gevuld met oranje supporters. Voor dat de wedstrijd begon, was er eerst nog een één-tegen-één bokaal te winnen. Hier ging de eerste prijs naar ons aller Jeroen Scholten. Maar de hoofdactiviteit was toch wel de wedstrijd. Nog nooit had de bar zo laat nog zo vol gezeten. Natuurlijk won Nederland, en iedereen was blij en kon met een goed gevoel gaan slapen. Oranje in Amerika, dus dinsdag Amerikaanse avond. Met o.a. het o zo Amerikaanse karaoke, Budweiser, bubble gum, hotdogs, en strooien hoeden. Verder probeerde men nog een videofilmpje te maken, maar het geluid viel af en toe weg, zodat dit niet zo goed lukte. Op woensdag was het de cocktailbar, waar Ada en Michael de prachtigste cocktails schonken. Sinds deze dag weet ook iedereen wanneer het 'Beleg van Groll' plaatsvond, en wat daar nog van te zien is. Dit alles dankzij een boeiende lezing (met dia's) van de plaatselijke oudheidkundige. Omdat het de laatste week is, is de donderdag de slotavond. Iedereen vertrok lopend naar Geodesie wereldwijd 386

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 406