BESTUUR 1994 - 1995 Simon Schoustra Arno van Anrooij Rico van Driel voorzitter secretaris penningmeester commissaris onderwijs commissaris activiteiten commissaris TU-praktijk Margriet Schepman Gini Ketelaar Catelijn Vencken Limburg, 12 oktober 2050 Simon Schoustra maakte zich op voor een leuke avond. Vanavond was immers een reünie gepland van het Snelliusbestuur 1994/1995. De bijeenkomst dreigde eerst letterlijk in het water te vallen, omdat de Maas voor het eerst sinds januari 1995 buiten zijn oevers was getreden. Gelukkig was het peil de laatste dagen gezakt, zodat Simon z'n oud-bestuur kon ontvangen. Simon dacht met veel plezier terug aan zijn bestuursperiode en bestuursgenootjes. Het kostte niet veel moeite deze reünie te organiseren. Al zijn bestuursgenootjes waren immers al gepensioneerd en hadden dus niet veel om handen. "Ik zal eens kijken waar iedereen blijft," dacht hij bij zichzelf, terwijl hij de computer aanzette. Omdat iedereen tegenwoordig een GPS-ontvanger bij zich heeft is het mogelijk op een beeldscherm te zien waar iedereen zich bevindt. (Het lijkt op 'Big Brother is watching you' (1984, George Orwell), zo'n ontvanger is echter geheel vrijwillig.) Via de nieuwste versie van Arc/Info werd berekend dat iedereen er binnen vijf minuten zou zijn. Vijf minuten later was iedereen er dan ook. "Wat willen jullie drinken?" vroeg Simon. "Ik heb wel zin in jenever. Sinds onze bestuurswissel heb ik het niet meer gedronken. Ik wil wel eens weten hoe het smaakt," aldus Arno, de toenmalige secretaris. "Ik weet niet veel meer van, onze bestuurswissel, alleen dat die jenever ook wel eens naar water smaakte." Catelijn, de toenmalige commissaris TU-praktijk, zei het alsof ze het nog steeds jammer vond. Nadat iedereen van een drankje was voorzien kwamen de verhalen over het bestuursjaar. "Weet je nog dat je een week na de bestuurswissel Sinterklaas was, Simon?" "Nee Margriet, het was de echte Sinterklaas op een echt paard, die de Snelliusbar kwam vereren met een bezoek." "Ja," zei Gini, toen commissaris activiteiten, "dat weet ik ook nog wel. Ik moest toen met jou de bar schoonmaken, Simon. Volgens mij liggen er nu nog pepernoten in de bar." Ook Simon wist het zich nog te herinneren. "Die pepernoten met bier eroverheen gegoten waren ook erg smakelijk. Ze plakten ook zo lekker aan de grond, zodat schoonmaken ook heerlijk ging." "Wat hadden we na Sinterklaas ook al weer?" vroeg Rico, de oud-penningmeester, zich hardop af. "Nou, omdat er toen nog echte winters bestonden hielden we elk jaar in december een feest dat het Winterfeest heette. We hadden het feest het thema 'Op enen Geodesie wereldwijd 392

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 412