EERSTEJAARSWEEKEND 1995 Roelie Vogel Saskia Boersma Cor Fokkinga voorzitter secretaris penningmeester commissaris activiteiten barcommissaris Sander Oude Elberink - Mark Claassen Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. Er is nog geen sprake van gaan dus laten we het maar hebben over de tijd van komen. En ja hoor lieve lezers ze komen. De nieuwe eerstejaars geodeten hebben zich vol jong ongeduld ingeschreven voor deze studie. Nog met het groen achter de oren en het inkt op de vingers van de verse VWO- diploma's komen ze naar Delft. En voor deze nieuwe eerstejaars geo's is er ook een eerstejaarsweekendcommissie. Deze commissie heeft de nobele taak op zich genomen om de nieuwe eerstejaars kennis te laten maken met de wereld die Geodesie heet. Deze commissie zal goed te herkennen zijn aan hun flitsende outfit waarmee zij niet alleen de show stelen maar ook hun omgeving vullen met rozegeur en zonneschijn. Om de eerstejaars goed hun mede jaargenoten kennis te laten maken is er voor dit doel net zoals de andere jaren een weekend georganiseerd. Dit weekend zit boordevol leuke en creatieve activiteiten. Natuurlijk is een van deze activiteiten het alom befaamde maar ook gevreesde: Piketje-draaien. Het absolute hoogtepunt van dit weekend is de open avond waar de aankomende geodeten kennis kunnen maken met de oudere jaars, die veel wijze raad hebben voor hun jeugdige collega's. Hopende dat deze jongelieden ooit nog eens in hun voetsporen zullen treden. Met vriendelijke groet, de eerstejaarsweekendcommissie Geodesie wereldwijd 394

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 414