De commissie op de Greenwich meridiaan meer schonken. Maar de vrijkaartjes voor de disco, die we later van een paar aardige Britse dames kregen, maakten alles weer goed. Ondanks de disco was iedereen de volgende dag op tijd uit bed. Onderweg naar ons bezoek aan Laser-Scan was het volgende het geval. We rijden met de bus langs een bedrijf genaamd Ionica (lijkt op Jonica). Pepijn: Hier zijn ze gespecialiseerd in Meer-Dan-Konsumentengidsen'Na een voortref felijke excursie en een heerlijke lunch gingen we op weg naar Oxford. In de bus werd de, inmiddels onder Exodus-gangers zeer beroemde, klefheidscoëfficiënt ({iüJ volgens de methode "Dunnewold-Schlöjfer" berekend, dit naar empirisch onderzoek van Cluitmans (1995). Ook werd ons al gauw duidelijk hoe het Engelse wegennet nu eigenlijk in elkaar steekt. Naast het feit dat ze er links rijden, hebben ze ook wel erg veel rotondes. Maar na al dat gedraai, kwamen we uiteindelijk toch aan bij de jeugdherberg in Oxford. Deze bleek een behoorlijk eind van de stad af te liggen, maar Richard was zo aardig om ons in het centrum af te zetten. Verder bleek in Oxford dat niet alleen sommige geokoppels een hoge fjLutf hebben, maar ook geodeten onderling. Café de "Buil Dog" werd het strijdtoneel van dertig Geodeten die "Hints" speelde. Helaas sloot de pub al om 11 uur en moesten we drie kwartier terug lopen naar de jeugdherberg. Dinsdag 31 januari was een grote dag, we vierden de verjaardagen van Kirsten en de Koningin. Op die dag klonk uit de mond van de Limbo's onder ons vaak het volgende fragment uit het NOS-journaal"Klote is hetplat gezegd. KloteZe moeten nog maar wat meer geld uitgeven aan die Betuwelijn en wij hier in Limburg zitten met de ellende. Ook gingen zij er vanuit dat Vissersweert de nieuwe hoofdstad zou worden. Dit was ook de dag dat we 's ochtends vroeg, toen we naar het RAL wilden vertrekken, Jitske de Jong Geodesie wereldwijd 396

Lustrumboek Snellius | 1995 | | pagina 416